Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Venera yra atsakinga už tarpusavio meilės santykius, jausmingumą, grožį, patrauklumą, harmoniją, kuruoja meno klausimus. Ji atspindi mūsų skonį , o taip pat apibūdina materialius gyvenimo aspektus (tarp jų, pinigus, dovanas ir kitas vertybes).

Retrogradinė Venera būna apytikriai kartą per pusantrų metų ir šioje judėjimo fazėje išbūna maždaug 40 dienų. Šiais metais tai nuo liepos 25d. iki rugsėjo 5 d. Tai, visų pirma, nestabilaus emocingumo laikotarpis: nuotaikos šiuo metu gali kisti nuo visiškai teigiamos ir geranoriškos iki depresyvios, kai liūdesys ir melancholija jus įveikia.

Tai laikas, kai „Veneros diplomatija“ išsiverčia į išvirkščiąją pusę: visa, kas slypėjo po visuomenėje priimtinu taktiškumu ir mandagumu staiga pradeda lįsti į paviršių ir rodyti tikrąją savo esmę. Akivaizdu, kad žmogus šiuo laikotarpiu gali sužinoti apie save „daug naujo ir įdomaus“, o tai neprisideda prie emocinio stabilumo. Labai būdingos šiuo laikotarpiu tokios būsenos kaip neužtikrintumas santykiuose, nepasitikėjimas, bendras nepasitenkinimas partneryste, kas susiję su noru kažką juose pakeisti. Vyksta santykių perkainojimas, kuris taip pat paliečia ir kitas Veneros įtakojamas sritis: vertybių sistema, mūsų ar firmos įvaizdis, santykiai su daiktais. Pakankamai dažnai būtent retrogradiniu Veneros judėjimo laikotarpiu žmonės keičia savo įvaizdį, aprangą, savęs prisistatymo stilių. Nepaisant to, verta nepamiršti, kad tai nėra geriausias laikas kosmetikos plastinėms operacijoms.

Akivaizdu, kad Venera judanti atgal, kaip ir bet kurios kitos planetos, sugrąžina mus į tai, ką būtina užbaigti arba pakeisti, prie to, kas seniai pamiršta arba atidėta „ateičiai“. Žinoma, šiuo atveju tai liečia, visu pirma, santykių sferą. Per šį laikotarpį gyvenime gali vėl atsirasti žmonės, su kuriais jūs kadaise siejo glaudūs ryšiai. Galbūt tai buvo tik simpatija, o gal ir stipresni jausmai. Yra tikimybė vėl susitikti savo pirmąją meilę, su kuria nebuvote susitikę daugelį metų.

Reikėtų pažymėti, kad per visą Veneros retrogradinį laikotarpį santykių nutraukimą pergyvename daug lengviau; paprastai nueina viskas kas atgyvenę,  nebeaktualu, išsisėmę ir nepasiduodantys pertvarkai. Taip pat reikėtų pažymėti, o tai gana skaudu įsibėgėjus atostogų sezonui, kad santykiai prasidėję šiuo metu, kai Venera yra atvirkštinėje fazėje, dažniausiai neturi ateities. Arba tie santykiai sklandžiai nueis į nebūti, kai Venera įeis į tiesioginio judėjimo etapą, arba nieko, išskyrus nusivylimą jie neatneš. Akivaizdu, kad tai nėra geriausias laikas sužadėtuvėms ir vestuvėms.

Nepamirškite, kad Venera turi tiesioginį ryšį ir su materialinėmis vertybėmis, todėl šiuo metu turime būti ypač atsargūs viskam, kas yra susiję su pinigais ir verslu, ypač turintys sąsajų su Veneros specifika. Tai gali būti naujų kolekcijų pristatymai ir mados šou, konditerinių gaminių parodos, meno galerijų, kosmetikos, kvepalų parduotuvėlių, grožio salonų ir naktinių klubų, pažinčių tarnybų ar vedybinių agentūrų atidarymai.

Nepatartina šiuo metu skolintis pinigų, nes jų gražinimą trukdys aplinkybės, kurių dabar negalima numatyti. Nuo paskolų, taip pat ir prabangos prekių (kailiniai, papuošalai), brangių daiktų (paveikslai, skulptūros) įsigijimo geriau susilaikyti. Atgalinio Veneros judėjimo metu gali rastis palankūs pasiūlymai įsigyti kai kuriuos daiktus su didele nuolaida arba pagundos aktyviai sudalyvauti išpardavime. Nedarykite to, nes yra tikimybė, kad vėliau išaiškės užslėptas brokas ar daiktas visiškai netiks jūsų aprangos stiliui.

Kai kurių žmonių horoskopuose galime sutikti retrogradinę Veneros fazę. Jiems šis periodas bus palankesnis, būtent dabar gali sutikti savo gyvenimo meilę, užmegzti palankius verslo ryšius, įsigyti seniai svajotą paveikslą ir pan. Taip, kad prieš pasinaudodami rekomendacijomis, pasidomėkite kokią turite Venerą savo gimimo horoskope.

Esant retrogradinei Venerai nerekomenduojama:

- skelbti sužadėtuvių, tuoktis, sudaryti vedybinę sutartį, pradėti naujus santykius;

- įdėti skelbimus į pažinčių saitus, kreiptis į vedybų agentūras;

- pradėti bet kokius projektus ir reklamines kampanijas, ypač susijusias su Veneros tematika;

- rengti aukcionus ir meno parodas, kūrybinius vakarus;

 - pirkti papuošalus, brangius, madingus arba gražius dalykus, baldus, prabangos prekes. O tie kurie nori tai dovanoti, būtinai atsiklaustų apie mylimojo pageidavimus;  

 - pradėdami naują finansinį projektą, investuoti pinigus už palūkanas;

- skolintis arba skolinti pinigus, įforminti kreditą;

- daryti kosmetines grožio procedūras ir operacijas, išskyrus skubius atvejus.

Esant retrogradinei Venerai rekomenduojama:

- naudoti šį laiką kaip mylinčių žmonių susitaikymo galimybę;

- pabandyti atkurti senus draugiškus santykius;

 - užbaigti anksčiau pradėtus darbus ir projektus, susijusius su Veneros įtakojamomis temomis;

- kūrybiškai realizuotis tose srityse, apie kurias jau seniai svajojote, bet vis neturėjote laiko (pradėti piešti akvarele, siuvinėti paveikslus, gaminti papuošalus;

 - peržiūrėti savo vertybių sistemą ir pertvarkyti savo santykius su verslo ir santuokos partneriais, artimaisiais;

- atlikti savo aprangos ir papuošalų reviziją, atsikratyti pasenusių, iš mados išėjusių ir nereikalingų daiktų;

- daugiau dėmesio skirti artimiesiems, jums mieliems ir brangiems žmonėms.

Astrologė Rita Vainauskienė

Portrait by Tim Walker

 

 

 

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.