Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jaunatis Jautyje gegužės 18d. 7:13 Lietuvos laiku. Tai laikas, kai sėjame naujų norų sėklas, planuojame artimiausius pokyčius, kai norime kurti labai realius ir apčiuopiamus ketinimus. Jus paklausite kodėl jie realūs? Ogi jaunatis labai žemiškame, moteriškame, vaisingame ir labai kūrybingame Jaučio ženkle. Jautis visada išryškina temas, susijusias su mokėjimu mėgautis mūsų pasaulio žemiškomis gerybėmis. Kažkam tai bus geras maistas, o kažkam - menai.

Jautį globoja Venera, todėl nors ir kalbama, jog pinigai ir meilė nedera tarpusavyje, šioje jaunatyje tai suderinsime ir kursime ketinimus susijusius ir su visų metų biudžetu ir ieškosime meilės. Jaunaties valdovė Venera yra recepcijoje su Mėnuliu – vyraus labai stiprios gerosios moteriškos energijos – savo ketinimais kursime saugumą sau ir aplinkiniams, būsime jautrūs kitų emocijoms, mūsų širdys bus pilnos gerumo ir nuoširdumo.

 Kokie jūsų norai gali realizuotis ?

  • Kad būtume gražūs ir sveiki, tiesiog privalome suformuoti naujus įpročius – nedidelė rytinė mankšta, jei ne pasibėgiojimas, tai bent pasivaikščiojimas ryte. Jei tai jau darote, praplėskite ir pagilinkite savo praktikas. Padirbėkite ne tik su savo fiziniu kūnų, imkitės ir energetinių praktikų;
  • Ieškokime tai, kas mums suteikia emocinį komfortą, kas džiugina ir pakylėja. Moterims rekomenduotina pasirūpinti grožio procedūromis, pasilepinkite masažais ir SPA procedūromis;
  • Svajokime apie didžiąją ir gražiąją meilę, pasiųskime signalą visatai jog esame pasiruošusios rimtiems santykiams;
  • Kurkime planus, susijusius su finansine gerove. Svarbu atsitraukti nuo to darbo, kuris vargina, sekina mūsų nervų ląsteles, nes reikia viską atlikti tik iš pareigos. Ieškokime tokios veiklos, kuri būtų miela, mylima, atitinkanti mūsų dūšios poreikius, kuri laikui einant galėtų tapti gausybės ragu. Žodžiu didysis planas: mylima veikla= finansinis stabilumas.

Astrologė Rita Vainauskienė

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.