Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Birželio 27 d. vakare mūsų dėmesį prikaustys Venera, pereinanti iš subtiliojo, jautraus , emocionalaus ir šeimyniško Vėžio  į kūrybišką, efektingą, o kartais  dramatišką ir spalvingą Liūto ženklą. Venera patenka į Saulės valdomą ženklą, todėl ji čia tampa tikru deimantu. Karališkasis  Liūtas atveria visus kelius į savo širdį Venerai,  jis ją iškelia ant pjedestalo, kad visi pamatytų ir suprastų, jog GROŽIS IŠGELBĖS PASAULĮ!!! Taigi moterys, ieškokite kur jūsų paslėptos stalčiuje karūnos, laikas ištraukti ir pablizginus dėti ant galvos :)

Moteris, turinti horoskope Venerą Liūte labai ryški ir įspūdinga. Ji turi galimybę tapti ryškiausia žvaigždė savo aplinkoje. Jai tiesiog būtinas dėmesys, ji visada nori būti pastebėta ir įvertinta. 

Linksma, dosni jausmuose, artistiška, stengiasi nesutelkti dėmesį į kitų klaidas, ir lengvai pamiršta įžeidimus. Jos meilė suteikia žmonėms džiaugsmą. Laimingas  ne tik mylimas žmogus, bet ir tie, kurie būna šalia jos. Kai vyras ją myli ir atvirai garbina, ji spindi iš laimės ir skleidžia šviesą, iš riaumojančios liūtės pavirsta į meilų kačiuką.  Jos jausmo stiprumas gali daryti stebuklus,  įkvėpdama viltį  žmonių širdyse, ji pažadina gyvenimo troškimą.  Nesistebėkite, jog daug laiko praleidžia prie veidrodžio, užtat rezultatai visada stulbinantys.:)

Apie veidrodžius ne bereikalo užsiminiau. Juk jau turėjote pajusti, kaip įėjus Venerai į Liūto ženklą kilo noras atsinaujinti savo garderobą, aš tai jau tikrai su draugėmis užsukau naujų suknelių. :D  Kažkam kilo mintis pakeisti šukuoseną, pasidaryti Marilyn Monroe garbanėles ar kažką panašaus. Danguje dabar labai daug planetų yra vandens ženkluose, tai ugninė Venera padės labai subtiliai atsiskleisti jūsų kūrybinius talentus. Tai laikas kokybei, o ne kiekybei. Išdrįskite parodyti ką sugebate drabužių, papuošalų, įvairių aksesuarų kūrimuose, foto mene, tapyboje, muzikavime. Talentai – nebesislėpkite – jūsų laikas dabar, leiskite matyti kitiems savo darbą!!!  

Na, o meilėje laikotarpiu iki liepos 22 dienos , kol Venera keliaus Liūto ženklu, mūsų jausmai taps atviresni, išraiškingesni, gėlės, mielos dovanėlės kaip tik padės sukurti tą malonią atmosferą, padės atšviežinti jausmus poroms, kurios jau yra seniai kartu. Kokia puiki galimybė atgaivinti santykius, pasielkite netikėtai, nelauktai. Tai nustebins, tačiau ir pradžiugins partnerį, o santykiams priduos aistros kibirkštėlę. Labai svarbu parodyti savo meilę partneriui.

O jeigu santykiai tik kelio pradžioje – simpatizuojantys vieni kitiems rodys savo „blizgiąją“ pusę, daug komplimentų, meilikavimų. Ypač jei santykiai užsimegs iki liepos 3 dienos. Nors Amūras čia savo strėlytes laidys į kairę ir į dešinę, patarimas – neskubėkite tikėti viskuo ir iškart – turės praeiti bent porą mėnesių, kol viskas susidėlios į savo vietas. Ypatingai gražios ir sėkmingos meilei dienos liepos 10-12 d.d.

Laikas puikus, suteikite vieni kitiems džiaugsmo!

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.