Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tprrrruu..... Šitaip bandė mano babytė stabdyti pirmą kart įsėdusi pas tetį  į mašiną :) . Juoko gardaus buvo iki ašarų, matėme kaip ir vadelių rankos ieškojo. Štai tokia šilta asociacija su retrogradiniu Merkurijumi, kuris „įjungia stabdžius“ ir mums, kad protas sudėliotų visą informaciją galvoje. Ir taip tris kart metuose. Šį kart nuo birželio 26 d. iki liepos 20 d. Merkurijus darys kilpą Vėžio ženkle.

Reikia pastebėti, jog šią vasarą jis ilgai užsibus jausmingame vandens ženkle...Pastebėti galime ir tai, jog tiek Jupiterio perėjimas tiek ir  retrogradinis Merkurijus akcentuoja į šeimos ir jausmų temas.

Tradiciškai atėjusiam žmogui į konsultaciją astrologas patarinės: „Nepasirašinėkite sutarčių – teks viską perdaryti; nekeliaukite – pasimesite džiunglėse; nepirkite jokių ryšio priemonių – pinigai kaip į balą ir t.t“...“ Ką daryti? Nepanikuoti, o tęsti tai, kas jau pradėta. Jeigu derybos vyksta – atidžiau tikrinti dokumentaciją, ar tikrai visuose puslapiuose reikalingi parašai, jei bilietai į svečią šalį nupirkti – važiuokite, bet nepatingėkite 5, o gal ir 7 kart patirinti pasus, koreteles, draudimus, pinigus...raktus :) , o tai grižę stovėsite prie užtrenktų durų...Jei rimtai, susilaikykite nuo kelionių liepos 11-16 dienomis. Merkurijus darys nepalankų aspektą į Uraną, kuris mums atneša ne visad malonias situacijas. Iš ties tai avarinis aspektas (galioja tik tiems, kurių horoskope tuo metu užkabina asmenines planetas).

Iki liepos pabaigos gavę naują informaciją būsime linkę mąstyti....moteriškai :).  Pradžioje informacija patikrinama emociniais skaneriais, paskui galvojame patinka ar nepatinka ir tik tada protas prisimena, jog reikia įjungti logiką. Kokia ten yra patarlė? „ Nemesk  kelio dėl takelio“? O būtent šiuo periodu tie takeliai mums ir bus įdomiausi. Netikėtos žinios, gal net dramatinio pobūdžio liepos 18-20 dienomis, prieš pat baigiantis retrogradiniam Merkurijaus judėjimui.

Sugrįžta seni geri draugai ir bičiuliai, kurių nematėte daug metų. Žmonės iš praeities, priversiantys naujai peržvelgti senai pamiršta informaciją. Sudėtinga šiame laikotarpyje užmegzti naujus ryšius, tiek darbo, tiek ir meilės. Tikėtina, jog jie nebus tokie patvarūs ir ilgalaikiai. Greičiausiai trumpi, tačiau aistringi romanai (čia jau Venera perėjusi į Liūtą dar pasistengs).

Bus įdomu stebėti mums save – tiek daug įsipareigojimų, darbų, kuriuos užsikrovėme ant pečių gegužės pabaigoje-birželio pradžioje laukia mūsų, žmonės spaudžia, reikalauja rezultatų, o mes trauksime iš uždulkėjusių proto lentynėlių senas svajones, nepabaigtus darbus ir žvelgdami šviežiau ir giliau, suteikdami naujas prasmės pabaiginėsime tuos ankstesnių laikų projektus.  

Leiskime mintims tekėti kūrybiškiau, įsiklausykime daugiau ką šnabžda intuicija, o ne proto balsas.

 

 

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.