Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Maždaug kas 12 metų Jupiteris apsukęs garbės ratą zodiako ženkluose, o tuo pačiu ramiai pražygiavęs Jūsų horoskopo būstais, grįžta į savo vietą  kurioje buvo gimimo metu.  Ten kur turime problemų, pasirodžius Jupiteriui jų labai sumažėja, jis atveria duris sėkmingom galimybėm. Jupiterio planeta astrologijoje atsakinga už gausą, optimizmą, moralę, dosnumą, plėtrą įvairiose srityse, tiek viduje, tiek išorėje, visom prasmėm ir įvairiose vietose :) ....

Jis skatina aiškiau suformuoti savo tikslus ir žingsnis po žingsnio jų siekti, turėti aukštus idealus, veikti dorai ir brandžiai, o tada jis ir palepina gerais rezultatais.

Taigi nuo birželio 26 d. 2013 iki rugpjūčio 16 d. 2014 metų, Jupiteris išdidžiai finišuoja Dvyniuose ir toliau judės Vėžio ženklu. Pagal Jūsų asmeninį horoskopą galima žiūrėti kokios naujos galimybės gyvenime atsivers, kur atsiveria tie platūs horizontai, vedantys prie aukštesnio pasaulio suvokimo. Išlaikykime atvirą protą, atverkime sielą, tada augsime  ir tobulėsime. Tam tikras gyvenimo sritis jus galite suaktyvinti tik vieną kart 12-os metų laikotarpyje. Nežiopsokit... Beje, jei jūs gimėte 1953/54 1965/66 ir gabaliuką 1967, 1977/78 1989/90 arba 2000/01 jūsų Jupiteris grįžta „namo“.  Kažkas to tikrai nekantriai laukia, nes tai laikotarpis, kai pasijusite tarsi iš naujo gimę...Šalia žmonių, turinčių Jupiterį Vėžyje visada jausimės saugiau, nes jie apdovanoti sugebėjimu globoti, subtiliai prižiūrėti savo šeiminykščius. Jie intuityviai jaučia ko reikia jums, nekalba, o saugo save ir tuos kuriuos myli. Viską padaro, kad jus jaustumėtės geriau savo aplinkoje. Mėgsta kaupti ir taupyti, vertina savąją namų aplinką, todėl begaliniai sunkiai pasiduoda kelionėms į svečias šalis, geriau pasilinksminti namuose. Na, nebet pažadėtumėte apsistoti kur arčiau miško, ar kalnų trobelėje, kurioje neis pro šalį minios svetimų žmonių :) .  Labai jautrūs, nors stengiasi to ir neparodyti. Dažnai ir profesijas renkasi susijusias su meno pasauliu, mityba, verslai susiję su laivininkyste, restoranais, nekilnojamu turtu ir panašiose srityse...

Tranzitu einantis Jupiteris per Vėžio ženklą taip pat turi savo mėgstamas gyvenimo temas, kurias ir stengsis palaikyti. Būsime labiau  intuityvūs ir jautrūs priimdami sprendimus, susijusius su šeima, vaikais, motinyste...Tie, kas nuspręs kurti šeimą, gali tikėtis tvirtesnių poros ryšių. Suaktyvės be abejo ir nekilnojamo turto sfera, juk reikia toms naujoms šeimoms kažkur įsikurti. Auginsime ir plėsime šeimos turtą. Tarp pasirinkimo butas ar žemės sklypukas įtariu nugalės pastarasis.

Pabunda mūsų bendrystės jausmas giminei, lįsime į genealoginius šeimos istorijos kapstymus, atkursime tradicijas, ieškosime savosios tapatybės, bursime išbyrėjusias šeimos šakas, prisiminsime tą puikų bendrystės jausmą šaliai, savąjai bendruomenei.  Vieni iš svarbiausių klausimų vaikų ir mamų saugumas. Suaktyvės privačių darželių ir mokyklėlių kūrimas. Jau dabar keletą klientų turėjau kuriančius saugią aplinką vaikams, seniems žmonėms.

Suaktyvės ir smulkieji šeimos verslai, arba 2-3 artimų žmonių mažo kolektyvo veikla. Maitinimo įstaigos, „taškai“, eko maistas, sultys, kavinukės ant ratų ir pan. Juk taip smagu palaikyti tokius veiklius žmones.

Puikus laikotarpis ir asmeniniam tobulėjimui. Jupiteris Vėžyje ir šio meto jo kosminiai kompanjonai esantys didžiajame trikampyje Neptūnas ir Saturnas siūlo mums pažvelgti kuo giliau, suvokti tai ką turime viduje, suprasti save geriau, apmąstyti kokią jau turime dvasinę patirtį. Nebijokime žvelgti į savo problemas, padarykime tai atspirties tašku mūsų augimui, su gaunama patirtimi plėskime savo ribas. Turėsime galimybę suprasti iš kur atėjome, kurioje vietoje esame dabar ir kur link mums eiti...

O dabar tiesiog pasidžiaukime ir pasveikinkime Jupiterio atėjimą į Vėžio ženklą, jis primena jums – esate čia ir dabar, mylėkite vienas kitą ir rūpinkitės artimaisiais!

 

 

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.