Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Avinas

2013-ieji  metai Avinui – tai laikotarpis, kai bus gausu iššūkių ir  sudėtingų situacijų, kai temperamentingajam  Avinui reikės elgtis sau nebūdingai – išklausyti oponentus ir nesikarščiuoti. Avinas turės pakeisti savo vartotojišką požiūrį į žmones, o visų pirma į savo artimuosius. Išdidumas dažnai užkirs kelią Avinui visapusiškai tobulėti, galima ir trintis asmeniniame gyvenime, nes truks supratingumo ir gerų sprendimų. Tai veiklos kaitos metai. Likusios neišspręstos problemos dar gali  ilgai ateityje trikdyti  Aviną.

Jau metų pradžioje  bus  skandalų ir kivirčų. Išlenda  daug problemų su mylimu žmogumi, kurios neleido sukurti harmoningų santykių per pastaruosius metus.  Tas "šaltasis karas", kuris yra tarp Avino ir jo partnerio pranašauja santykių pabaigą, panašu, kad visi sprendimai  bus Avino rankose, ir nuo jo priklausys santykių tėkmė. Teisingai elgiantis jis galės asmeninius santykius  pakelti į kitą lygį, kuris suteisks antrą šansą meilei.  O kai kurie Avinai suvokia, kad suklydo savo meilėje ir aistra jau ne tokia stipri, ir nuspręs santykius nutraukti ir išsiskirti. Skyrybos Avinui atneš dvasines kančias ir atims daug laiko dėl bylinėjimosi ir turto dalybų. Taigi neskubėkite su išvadomis, o viską pasverkite, o gal ir verta šiek tiek laiko pagyventi atskirai.
Tik ieškantys savo antrosios puselės Avinai bus nusiteikę ryžtingai, bet tuo pat metu renkantis partnerį bus labai išrankūs.

Panaši situacija ir darbuose. Avinui ateinančiais metais daug kartų teks ginti savo poziciją, o taip pat ir padėtį, kuri vienu momentu net ims klibėti. Artėjant vasarai situacija gali blogėti tiek, kad iškils Avino atleidimo iš darbo klausimas ar pažeminimas pareigose. Išgelbėti savo padėtį galės tik tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie iš pat pradžių darbe užsirekomendavo kaip pareigingi ir rezultato siekiantys bei puikiai žinantys savo darbą specialistai. Verta išmokti išgirsti oponentus ir laimėti vadovų pasitikėjimą, kas gali tapti ne tik santykių stiprinimo pradžia, bet ir kilimu karjeros laiptais. 2013 m patikrinimų ir auditų bus daugiau nei pakankamai, verta pasiruošti ir sutvarkyti dokumentaciją. Balandžio, rugsėjo ir gruodžio mėnesiai  bus problematiškiausi

Antroje metų pusėje, gimusieji po Avino ženklu turėtų būti atsargesni investuojant  stambias sumas  į verslą,  ypač jei jis nors šiek tiek kelią abejonių. Tuo metu bus labai lengva prarasti didelius pinigus, kurių vėliau negalėsite susigrąžinti.

Jautis

2013 metais Jaučio ženklui išsidėsčiusios palankiai žvaigždės bus tuo tramplinu, kuris gali kardinaliai pakeisti jų gyvenimą į geresnę pusę. Tai dvasinio atsinaujinimo, reikalingų jo tobulėjimui savybių išryškinimo, naujai atsirandančių gyvenime žmonių, kurie gali palikti reikšmingą pėdsaką ir ženkliai įtakoti Jaučio gyvenimą, atsiradimo laikotarpis. Ne pačios būdingiausios Jaučiui savybės, tokios kaip ryžtingumas ir poelgių drąsa, ateinančiais metais bus ypač svarbios. Tai laikas, kai reikės pasirinkti konkrečią gyvenimišką poziciją. Ir ne tik pasirinkti, tačiau ir judėti  tuo keliu. Įdomu, kad išryškės paslėpti Jaučių asmenybių talentai, daugelis šio ženklo atstovų imsis organizacinės ir koordinacinės veiklos.

Asmeniniame gyvenime jausmų prabudimo reikėtų tikėtis pavasariop, kai šildant saulutei atitirps ir jo širdis. Nors reikėtų būti atidiems savo jausmams, juk įsimylėjus, Jautis pasineria visa savo esybę į jausmą ir tada jo meilė netruks tapti priklausomybe. Žiūrint į 2013 metų meilės horoskopą, į akis krinta tai, kad pavasarį, kaip reta, bus labai aktyvūs jausmai, netgi poroje gyvenančių Jaučių. Čia gali būti ir flirto, ir netgi išdavysčių, nes šio ženklo atstovai pasidavę silpnumo akimirkai atsiduos aistrai dažnokai. Bus sunku, nes atsitokėjus,  jie kankinami sąžinės gailėsis dėl buvusių nukrypimų.
Kitas išskirtinis aspektas ateinančiais metais bus žymiai pagerėję Jaučio santykiai su tėvais. Sėkmingi mėnesiai siekiant pagerinti santykius jiems bus 2013 metų gegužė ir lapkritis.

Artėjantys 2013-ieji duos puikią galimybę Jaučio ženklo atstovams maksimaliai išvystyti savo profesinę karjerą. Jaučiai, ypač metų pradžioje, kūrybiškai spręs sudėtingas problemas, kas juos naudingai išskirs iš kitų kolektyvo narių. Kartu su pirmomis pergalėmis ateis ir naudingi pasiūlymai, skatinimai. Rasis įtakingi pažįstami, kurie rems ir net pastūmės Jaučius į atsakingas pareigas.

Piniginius klausimus Jautis spręs visada vienas, kas ne visada bus pateisinama, nes metai žada daug nemalonių „siurprizų", t.y. sukčių, kurie gali pasinaudoti jų pasitikėjimu ir palikti Jautį be kapeikos. Jaučiui reikėtų labiau  pasitikėti savo artimaisiais, kurie turėtų būti įtraukti į viso kapitalo išsaugojimą ir gausinimą. Sėkmingesnis laikotarpis finansinėm investicijom numatomas tik metų pabaigoje, kai Jautis pradės atgauti iš metų pradžioje įdėtų  lėšų ir jėgų.

Dvyniai

Dvyniams ateinantys metai žada būti labai atsakingi, jei ne lemiami. Pokyčiai, kurie įvyks pagal 2013 m. horoskopą, bus globalūs ir gali drastiškai pakeisti kiekvieno iš Dvynių ženklo atstovų gyvenimą, ir kas svarbiausia, kad tiek į gerąją, tiek į blogąją pusę. Dvyniams kitąmet verta veikti dar ryžtingiau, nei įprasta, tikėti savo intuicija ir sėkme. Ir kas svarbiausia, laisvi nuo sąlygotumo Dvyniai stebins aplinkinius pasiekdami didelės sėkmės kūryboje, netgi jeigu niekada to nedarė. Daugelis šio Zodiako ženklo atstovų 2013 metus pradės su finansu trūkumu. Jie turi veiklos vystymo idėjų, tačiau pinigų jų įgyvendinimui praktiškai nėra. Taigi, galų gale laimės tie Dvyniai, kurie nenuleis rankų ir neatsisakys minties praturtėti, ir atkakliai ieškos globėjo ar investuotojo, reklamuodami savo projektą.

2013-ųjų pavasariui ir  vasarai bus laikas, idealiai tinkantis atskleisti didžiulį šio ženklo potencialą, kuris išryškės  tiek Dvynių karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime. Tos aukštumos, kurias jie pasieks šiuo laikotarpiu, gali juos net gi išgarsinti ir praturtinti. Beveik visose verslo srityse Dvyniai gali jaustis kaip žuvis vandenyje, tačiau tam jie turės surinkti aplink save  bendraminčių komandą, kas šio ženklo atstovams lengvai seksis. Todėl, ypač stipriai Dvyniai gali save išreikšti, užimdami administracines pareigas arba sudarydami kontraktus, derindami ryšius ir ieškodami naujų relizavimo rinkų. Vienintelis dalykas, kuris gali užkirsti kelią Dvyniams pilnaverčiai tobulėti, tai jų panieka ar nevertinimas sau lygių ir žemesnės kategorijos kolegų. Jeigu Dvyniai nepakeis šio neigiamo bruožo, jie rizikuoja įgyti daug priešininkų, o tai yra kupina neprognozuojamų pasekmių.
Dvyniai, tobulėjantys savarankiškai, bus mažiau sėkmingi ir pasiseks tik tiems, kurie galės pilnai atsidėti tik darbui, pamiršdami kuriam tai laikui apie jų meilės reikalus.

Galimi kardinalūs pokyčiai ir asmeniniame Dvynių gyvenime. Jie nebus pastovūs, net tiems iš Dvynių, kurie ne pirmus metus gyvena santuokoje. Bus ir išdavysčių, ir dažnų kivirčų,  sprendimų pagyventi atskirai, siekiant suprasti savo jausmus. Labiausiai tikėtina, kad Dvyniai jau nusprendė skirtis ir tik laukia patogaus momento. Maždaug pavasario  viduryje tie santykiai galutinai nutruks ir Dvyniai, pajutę laisvę, mesis kaip vėja į visas keturias pasaulio puses. Serija audringų, bet trumpalaikių romanų, pavers Dvynių intymų gyvenimą į kaleidoskopą su partnerių kaita, tačiau tikro malonumo jie nesuteiks, nes niekas Dvyniams nesužadins tų jausmų, kuriuos mes vadiname meile.

Vėžys

Veikla, kurios imsis Vėžys 2013-ųjų pradžioje pareikalaus sunkaus darbo ir sėkmės, kad būtų galima apsirūpinti ilgiems metams. Ateinantys metai Vėžiui bus aplinkos permainų metas, galimas gyvenamosios ar darbo vietos pakeitimas. Gyvenimas suteiks galimybę Vėžiams pradėti naują, pilną nuotykių ir netikėtų posūkių gyvenimą, kontrastingą nei buvęs jų ankstesnis santūrus ir net nuobodus gyvenimas. O kaip pasielgs kiekvienas iš Vėžio ženklo atstovų, parodys likimas.

Plėtoti verslą ir judėti karjeros laiptais Vėžiams 2013 m. bus labai sunku pirmąjį pusmetį. Staiga paaiškės, kad jie turi daug priešų, kuriems jie kadaise neįtiko ir kurie nori su juo suvesti sąskaitas. Esant tokiai situacijai, verta tikėti tik patikimais draugais, kurie gali padėti sudėtingoje padėtyje, kai Vėžiui reikės apginti savo vietą po saule. Išgelbės Vėžius taip pat darbštumas, noras ir sugebėjimas dirbti, kurį įvertins ir jo priešai. Tai, daugumoje, ir bus lemiamas momentas Vėžio darbe, nes bosai visada vertina mokančius ir  galinčius dirbti.

Ruduo atneš galimybę pakeisti šią situaciją, susijusią su darbais. Visos pastangos išlaikyti savo statusą ir reputaciją atsipirks. Dar reiktų nepamiršti, jog daug tyliau ir efektyviau praleis tuos metus tie Vėžiai, kurie dirba vieni, nes jie neturi gaišti laiko smulkioms rietenoms ir kivirčams, jie visavertiškai tobulėja ir įgyja vis didesnį žinomumą bei pripažinimą.

Finansiškai 2013-ieji metai Vėžiams bus ne patys pelningiausi. Ateinate į juos, galima sakyti, be kapeikos kišenėje, tačiau Vėžiai parodys taupymo stebuklus, o kartais ir net su minimaliu biudžetu organizuos savo artimiesiems išskirtines šventes.

Vėžių asmeninis gyvenimas 2013 metais bus nervingas ir emociškai įtemptas. Jau pavasario mėnesiais Vėžys konfliktuos su savo partneriu, ir nematys išeities esamoje situacijoje. Įgimtas neryžtingumas neleis pirmiems nutraukti santykius, o reiškia, kad Vėžio kančios tęsis tol, kol santykius nutraukti nuspręs Vėžio partneris. Nors labai tikėtinas ir kitas scenarijus, pagal kurį Vėžiai gali suderinti santykius ir suartėti su savo mylimu žmogumi, jeigu įrodys savo meilę ir ištikimybę, ir nepavyduliaus, neribos savo partnerio laisvės. Reikėtų paminėti, jog antrąjį pusmetį Vėžys rizikuoja rimtai susipykti su savo tėvais, kurie nesutiks su jo nuomonę apie gyvenimą. Čia verta patarti Vėžiams pamiršti apie savo kaprizingumą ir  pripažinus savo klaidas, susitaikyti.

Liūtas

Ateinantys 2013 metai žada būti laimingi tiems Liūtų atstovams, kurie drąsiai žiūrės pavojams į akis ir greitai spręs savo problemas, elgdamiesi be skrupulų ir negalvodami dažnai rizikuos. 2013-ųjų horoskopas numato, kad Liūtų gyvenimas sparčiai judės pirmyn ir jiems svarbu nepraleisti savo galimybės.

Problemų bus. Ir jų bus daugiau nei pakankamai, tačiau Liūtai, daugumoje, drąsiai ir šaltakraujiškai sieks pergalės. Liūtams šiuo gyvenimo laikotarpiu yra verta daugiau pasikliauti vidiniu jausmu ir mažiau klausyti daugumos nuomonės, nes pavyduolių šiam Zodiako ženklui yra daugiau nei kitiems. 2013-ųjų horoskopas jiems šiuos metus žada labiau sėkmingus už praėjusius ir, kad jie bus labiau subalansuoti nei anksčiau buvusieji.
Vieniši Liūtai šiais metais užsitarnaus „širdžių užkariautojo" šlovę, nes jie savo seksualinius burtus paskleis visiems, kurie atsidurs pavojingai arti jų matymo zonos. Meilės horoskopas 2013-iesiems numato, kad egzistuoja žmogaus, kurį Liūtas įsimylės, apgaulės rizika. Juo gali būti tas, kas išnaudoja Liūtą savo ne visai švariems asmeniniams interesams, kuris nori spręsti savo problemas pasinaudodamas juo. Suvokę tai, Liūtai gali ilgam laikui prarasti tikėjimą žmonių nuoširdumu ir nustoti tikėti meile.

Liūtai, kurie pasitiki savo ilgalaikiu partneriu, o partneris rūpinasi ir yra prie jo  prisirišęs ateina laikas įteisinti savo santykius.

Versle pirmąjį metų pusmetį, kol jie bus veikiami Jupiterio, kuris priduoda jų veiklai aktyvumo ir tikslingumo reikėtų tikėtis Liūtų pagrindinių pergalių, kontraktų sudarymų bei paaukštinimo tarnyboje. 2013 metų naujos pažintys bus Liūtams itin vertingos ir stipriai paveiks Liūtų karjerą. Pagrindinis dalykas į ką Liūtams reikia atkreipti dėmesį, tai sava aplinka, kurioje gali pasirodyti pavyduoliai ir kenkėjai ar kitokie priešininkai.

Visai kitokiais Liūtai taps arčiau rugsėjo, bus mažiau aktyvūs nei įprasta. Esmė ta, kad po hiperaktyviai praleistų praėjusių metų Liūtai nuspręs sumažinti apyvartą ir padaryti pertrauką. Jie ir toliau dirbs, tačiau tik palaikydami savo verslą ir nedėdami pastangų plėtrai. Šis laikotarpis bus ramus ir nepareikalaus aktyvios intervencijos į darbą. Ta ramuma be abejo įtakos ir finansinius išteklius. Neplanuotos išlaidos gydymui, taip pat nenumatytos investicijos į biznį pareikalaus ekonomijos ir taupesnio pinigų naudojimo.

Mergelė

Mergelės į naujuosius 2013 metus ateis parengę planą to, ką jos nori pasiekti per šį laikotarpį. Jos  subtilios strategės ir jau mato juodraštyje ne tik galutinį tikslą, bet ir tai, kaip jį pasiekti. Mergelės mintyse jau įsivaizduoja save vadovo vaidmenyje ir eina į tikslą nesiskaitydamos su niekuo. Jos nuoširdžiai tikės, kad tikslas pateisina priemones ir to sieks bet kokiomis priemonėmis, net ir tomis, kurias visuomenė pripažįsta amoraliomis. Jos pasiruošę šantažuoti ir klastoti kad tik pasiekti norimo, ir tiesiai kalbant, daugeliu atvejų pasieks savo tikslų.

Metų pabaigoje žvaigždės siūlo Mergelėms visai kitą karjerą, radikaliai skirtingą  nuo turėtos prieš tai. Atrodo, kad atsiranda pažintys su naujais žmonėmis, todėl jų darbo grafikuose atsiranda ilgalaikės komandiruotės. Reikėtų pažymėti, kad didelis organizuotumas, asmeninės Mergelių savybės, o taip pat nusiteikimas darbui neleis niekam abejoti, kad Mergelė teisėtai užima vadovo pareigas.

Mergelės, darančios karjerą individualiai, turės sunkumų dėl didelės konkurencijos, kuri metų viduryje padidės tokiu mastu, kad jos turės pagalvoti apie plėtros profilio pakeitimą.

Taigi, 2013 m. horoskopas prognozuoja, - kad tai bus metai, kai Mergelės panaudos visą savo jėgą kad ištaisyti bet kurią padėtį, nukreiptą prieš jas, į pozityvią tėkmę. Maksimaliai susikaupę darbe jos galės iš esmės pakeisti savo kolektyve užimamą padėtį. Bet Mergelėms vargu ar pavyks rasti laiko atostogoms, nes jos bus reikalingos visada ir visur. Be Mergelių neapsieis darbe, dėmesio pareikalaus vaikai ir tėvai, tai reiškia, kad tuo metu šio Zodiako ženklo atstovai jaus savo svarbą ir poreikį aplinkiniams. Blogai, kad šioje sumaištyje, Mergelėms neturės pakankamai laiko mylimam žmogui ir tai gali pasireikšti jausmų vienas kitam atšalimu.

Meilėje Mergelės šiais metais staiga pasijus kazanovos vaidmenyje. Yra tikimybė, jog „prilipusi" širdžių ėdikių-ų šlovė parodys taip kartais kruopščiai slepiamas žemiškas aistras. Jaunosios Mergelės flirtuos su suaugusiaisiais ir solidaus amžiaus priešingos lyties atstovais. Subrendusios Mergelės priešingai, jų dėmesio objektais bus pasirinkti labai jauni partneriai. Reiktų pasakyti, kad daugelis iš šių užsimezgančių ryšių bus grindžiami komerciniais interesais. Beje, tai nesutrukdys kai kuriems iš jų netrukus susituokti.

Šeimas turinčių Mergelių Jausmai savo mylimiesiems nebebus tokie gilūs ir juose ras vietos nepasitikėjimas, pavydas ir noras kontroliuoti kiekvieną mylimo žmogaus žingsnį. Kivirčai dėl nepasitikėjimo vienas kitu gali greitai išaugti į norą tam tikrą laiką pagyventi atskirai. Tiesa, ši padėtis nesudrebins Mergelės pagrindinių nuostatų ir šio ženklo atstovai sieks dar giliau pasinerti į darbą.

Svarstyklės

2013 m. horoskopas dažnai Svarstyklių ženklo atstovus vers rinktis. Didžiąja dalimi nuo tų sprendimų priklausys kiek Svarstyklėms bus kokybiškai geri  šie metai. Jie turės apginti savo gerą vardą ir  interesus, dėl ko kartais teks imtis drastiškų priemonių. Svarstyklių ženklo atstovams šiemet teks maksimaliai sutelkti dėmesį kovai dėl to, kas teisėtai, jų nuomone, jiems priklauso. Prireiks jų atsargumo ir išminties, ir geležinių nervų, kad ištverti visus rūpesčius, bet tai to verta.

Ypatingos įtampos reikės laukti pirmąjį pusmetį, o nuo vasaros vidurio Svarstyklės pajus energijos antplūdį, nes karjeros sritį palankiai pradės veikti Jupiteris. Daugelyje veiklos sričių, dėka 2013 m. horoskopo, padėtis pradės gerėti ir atneš daug malonių netikėtumų. Aktyvumas, išreikštas tuo laikotarpiu, Svarstyklėms pagerins finansinę padėtį ir padės asmeniniame gyvenime rasti ramybę ir harmoniją.

Pirmuosius 2013 m. mėnesius Svarstyklės galės snūduriuoti, bet nuo balandžio jų seksualinė energija pabus ir tikėtina iš jų sulaukti flirto ir asistavimo. Pavasaris ypač palankus metas meilei. Per šį laikotarpį atsiradę santykiai Svarstyklėms atneš jausmingų malonumų ir net gi privers juos galvoti apie ateitį su mylimu žmogumi.
Vasara meilės srityje bus nevienareikšmė. Pažintis atostogų metu lydės apgavystės ir apkalbos, kas Svarstyklėms sukels visai bereikalingų problemų.  Turinčios šeimas Svarstyklės metus pradės su savo partneriui atvėsusiais jausmais, o jau kovo mėnesį jausmai pabus ir jos pradės asistuoti savo mylimam  žmogui, rengti romantiškus vakarus ir dovanoti neįprastas dovanas, kurioms užteks fantazijos, galbūt, tik romantiškoms Svarstyklėms. Šis romantiškas būvis užsitęs beveik visus metus, pasiįvairindamas smulkiais kivirčais, kurie tik sustiprins abipusį potraukį.
Verslo sritis 2013 m. Svarstyklėms tikriausiai bus silpniausia dalis iki gegužės mėnesio. Tai nebus nenoras dirbti, tuo Svarstyklių ženklo atstovų neįbauginsi, bet intrigos ir konfliktai kolektyve, kuriame dirba Svarstyklės, atneš joms daug emocijų ir nemalonių atradimų. Ir tai, kad prieš žmones, gimusius po Svarstyklių ženklu, paskelbtas tikras karas, jie sužinos jau šio proceso metu, kai prasidės inspektavimai ir patikrinimai, ir rasis Svarstykles šmeižianti informacija. Savo teises gali tekti ginti net teisme.

Išgyvenę visas bėdas, Svarstyklės galės atsikvėpti ir su palengvėjimu pradėti veikti visu pajėgumu, kuriam laikui visiškai pasinerdami į darbą. Metų pabaiga žada būti labai energinga ir atliktas darbas Svarstyklėms atneš daug pasitenkinimo.

Skorpionas

Skorpionams 2013 m. horoskopas žada daug atradimų ir įvykių, tiek teigiamų, tiek neigiamų. Šiais metais bus naujų malonių pažinčių, žadančių vaisingo bendradarbiavimo .

Be to, 2013-ieji Skorpionui taps atsisveikinimo su praeities liekanomis metais, su visu tuo kas trukdė šio ženklo atstovų veiklos plėtrai. Bus daug kelionių ir piligrimystės į kurias Skorpionai leisis verčiami aplinkybių arba savu noru. Šio ženklo horoskopas byloja, kad 2013-aisiais metais Skorpionas turės realią galimybę įgyvendinti viso savo gyvenimo svajonę. Tik pajutę savo fantazijų išsipildymo realybę, Skorpionai sukaups jėgas ir nukreips energiją svajonės įgyvendinimo link. Beribė energija neleis nuklysti nuo pasirinkto kelio. 2013 m Skorpionai dirbs daug ir dažnai iki jėgų netekimo, juk jų sukurtas ir vystomas projektas reikalauja nuolat dalyvauti ir sunkiai dirbti –  tai klientų paieška ir užsakymų vykdymas, kuris kartais užsitęs  iki vidurnakčio. Tiesa, 2013 m. rugsėjo ir spalio mėnesiais, kai žvaigždės bus palankios šiam ženklui, yra gera galimybė gauti labiau perspektyvias pareigas.

Metų pabaiga pažymėta valingu pasikeitimu Skorpiono likime, kuris privers naujai pažvelgti į supantį pasaulį.

Skorpionai, jau seniai įsisavinę, kad norint pasiekti tikslą nereikėtų bijoti užtvarų atsirandančių kelyje, o veikti reikia agresyviai ir kartais begėdiškai, šią taktiką naudos nuo pat šių metų pradžios. Reikėtų pažymėti, kad dažnai ji atneš sėkmę Skorpionams, nes be visų kitų dalykų, jie yra nepaprastai žavūs ir pajėgūs nugalėti bet ką. Skorpionai turėtų būti atsargūs, nes „šlovė" apie jų nuotykius, pergales netolimoje ateityje gali pasiekti Skorpionų priešus, kurie tuo pasinaudos.
Meilės fronte 2013 m. susituokusieji Skorpionai, taip pat negaiš laiko veltui, išlaikydami tik išimtinai romantiškus santykius su savo partneriu, bet, tuo pat metu, leisdami sau flirtuoti. Šeimyniniai Skorpionai retai susitaikys su išdavyste, apribodami tokį bendravimą tik komplimentais ir asistavimu, bet jei jie nuspręs nukrypti, tai aistra kylanti tarp jų bus ilgalaikė ir galiausiai gali sugriauti Skorpiono šeimyninį gyvenimą.

Finansinės problemos, kurios labai neramino Skorpionus 2012-aisiai, palaipsniui keisis stabilumu. Karjeros vystymasis vėlyvą pavasarį Skorpionams leis gauti gerų pajamų, o tai reiškia, kad jie turės puikią galimybę išmokėti skolas ir netgi sutaupyti pinigų, kurių prireiks plėtojant projektą.
Vasarą Skorpionams rasis galimybė investuoti pinigus, kurie grįš su geru pelnu. Išlaidų šiais metais Skorpionai turės nedaug, dažniausiai tai bus būtinos išlaidos ir net nupirktas automobilis bus reikalingas darbui.

Metų pabaigoje, kai Skorpionas įsitikins, kad uždirbta daugiau nei planuota, daugelis iš jų nuspręs atidaryti kaupiamąją sąskaitą banke ir taupyti pinigus, kad nusipirkti kažką grandiozinio.

Šaulys

Po gana ramių praėjusių metų, 2013 metai tikrai taps sprogimu, kas, beje, Šauliui patiks, o tai reiškia, kad jis pagaliau galės atrasti save ir pasijausti savo stichijoje. Šauliai nekels sau jokių tikslų, tačiau pats gyvenimas ves rimtų veiksmų link, be kurių jie niekaip negalės pasiekti trokštamo. O norų Šauliai turės daugiau nei pakankamai.

2013-ieji žada Šauliams daug dirgiklių. Tuo dirgikliu, galbūt, bus  nepasiekiamos pareigos arba asmuo, kuris nekreipia jokio dėmesio į Šaulį, o galbūt karštas noras gyventi skyrium, kuris dėl kokių nors priežasčių šiuo metu yra neįmanomas. Pagal  2013-ųjų horoskopą  pagrindinis dalykas yra tai, kad nepasitenkinimas savo dabartine padėtimi duos Šauliui dirvą, kad kapanotis ir nuspręsti pakeisti save tam, kad pasiektų savo tikslą. Sistemingas ir kruopštus savęs tobulinimas  duos teigiamą rezultatą, kuris nustebins tiek aplinkinius, tiek ir patį Šaulį.

Nenoras gyventi skurde ar dirbti nejaučiant pažangos ir perspektyvos, gimusius po Šaulio ženklu  stumia keisti savo asmenines savybes. Įveikę baimę netekti darbo, baimę būti išjuoktam arba  nesuprastam kolektyve, Šauliai pradės savo tobulėjime daryti teisingus veiksmus, pradės ginčytis ten kur anksčiau pratylėdavo, ginti savo pozicijas ir nuspręs tobulintis toje veikloje, kuria užsiima tuo momentu. Atsižvelgiant į veržlų Šaulio charakterį ir stropumą, jie jau antroje metų pusėje gali tikėtis atlyginimo padidėjimo ir naujus perspektyvius pasiūlymus, kuriais vadovai tikrins Šaulio kvalifikaciją, planuodami jį ateityje matyti kaip protingą vadovą ir specialistą.

Antrąjį ketvirtį tikėtinas pakilimas ir individualiai plėtojantiems verslą. Jų verslas pradės uždirbti padorias pajamas, rasis nauji pasiūlymai dėl integracijos ir bendradarbiavimo su didesnėmis įmonėmis ir firmomis.

Nuo pat pirmųjų 2013-ųjų metų mėnesių Šauliai jaus savo širdyje vienatvę, net jei arti jų jau seniai yra partneris. Nepasitenkinimas santykiais ir jausmų atšalimas dažnai kels kivirčus, tačiau nei Šaulys, nei jo partneris nesieks nutraukti tuos santykius, o nuspręs pailsėti vienas nuo kito ir pagyventi atskirai.

Šauliams verta tam tikram laikui savyje prislopinti nuoskaudą visam pasauliui, atmesti mintis apie idealų visais atžvilgiais partnerį, tikrą svajonių princą ar princesę  ir daugiau laiko bendrauti su savo draugais, o tada jų asmeninis gyvenimas savaime susitvarkys. Jau rudenį malonius pasikeitimus jie pajus!

Kalbant apie finansus, Šaulio padėtis 2013 m. ne visada bus stabili. Be to, per pirmąjį metų pusmetį, galimos situacijos, kai Šauliai turės skolintis pinigus ne tik verslo plėtrai, bet ir egzistavimui. Tai laikas, kai reikės rimtai taupyti ir skaičiuoti pinigus. Arčiau vasaros jų padėtis daugeliu atžvilgių pasikeis į gerąją pusę. Ateis padorios pajamos, kurios leis ne tik sumokėti skolas, bet ir atlikti būtinus pirkimus. Be to, Šauliai galės drąsiai pasikliauti tolimu giminaičiu, kuris reikiamu momentu ateis į pagalbą.

Ožiaragis

2013 metų horoskopas žada po Ožiaragio ženklu gimusiems  žmonėms puikius metus. Jie, nelauktai, ras savyje gabumų kūrybai bei potraukį dalyvauti viešajame gyvenime, norą valdyti žmones, versti juos vykdyti savo valią. Žodžiuose ir darbuose pasireikš Ožiaragių ypatingas ryžtingumas.

2013-ieji jiems bus ir atsipalaidavimo laikas. Daugelis Ožiaragių nuspręs keliauti, daugiau laiko skirs savo išvaizdai, išmoks mylėti save. Bet jie nenustos rūpintis ir savo artimaisiais. Deja, jie ims kišis į artimųjų gyvenimą, bandys juos vesti savo sumatytu keliu. Tie veiksmai gali duoti neigiamus rezultatus, nes artimieji nebus patenkinti, kad Ožiaragiai kišasi į jų asmeninį gyvenimą ir bando primesti savo sąlygas. Metų pabaigoje Ožiaragiai turės skirti laiko ir jėgų tų santykių gerinimui.

Vidiniai pokyčiai, kurie atsiras Ožiaragiuose, paveiks ir jų meilės reikalus. Ožiaragiai, tikėtina, permąstys savo požiūrį į priešingą lytį ir bus labiau teigiami, kas, be abejo, įtakos pažinčių gausėjimą. 2013 metais Ožiaragiai ne tik sutiks susipažinti su naujais žmonėmis, bet taip pat ir patys flirtuos, ir todėl net nuspręs radikaliai pakeisti savo drabužių stilių.

Jau pirmaisiais ateinančių metų žiemos mėnesiais bus aišku, kad Ožiaragio potencialas yra pakankamai aukštas ir, esant tam tikroms aplinkybėms ir didžiuliam norui, jie gali šiemet užimti rimtą padėtį visuomenėje, o tvankų ofisą pakeisti į įmonės valdytojo kėdę. Tačiau, visi Ožiaragiai įpratę planuoti ir nenori rizikuoti be reikalo, todėl pasirinks sunkesnį ir ilgesnį kelią. Jie 2013-aisiais dės pamatus ateities pergalėms.

Nereikia nė sakyti, kad vienintelis dalykas Ožiaragio gyvenime, kuris jokiomis aplinkybėmis nepasikeis, tai požiūris į pinigus. Ožiaragiai neišlaidaus, o toliau atsidės lėšų kaupimui.

Ypač atsargūs su pinigais Ožiaragiai turėtų būti rugpjūtį ir rugsėjį, nes gali išaiškėti, kad dingo stambios pinigų sumos arba Ožiaragis gali susidurti su sukčiais, kurie su meile surinktas, kauptas lėšas meistriškai „privatizuos". Bet kuriuo atveju, metų pabaigoje paaiškės, kad Ožiaragiai ženkliai  padidino savo pinigų atsargas, o jų finansinė padėtis sustiprėjo.

Vandenis

2013-ųjų horoskopas Vandeniui greičiausiai bus nesėkmingas, nei sėkmingas, ir visa Vandenių sėkmė priklausys tik nuo jų asmeninių savybių. Teks spręsti savo problemas dedant nemažas pastangas ir iš nieko nesitikint pagalbos. Šie metai parodys kiek Vandenis perspektyvus ir kiek jis yra pajėgus pasipriešinti gyvenimo aplinkybėms. Be to, 2013-ieji bus metas, kai reikės priimti svarbius sprendimus. Šie sprendimai gali pakeisti artimiausią Vandenio ateitį.

Ateinantys metai Vandeniui turėtų suartėti su aplinkiniais žmonėmis. Ypač vasaros mėnesiais Vandenis galėtų atkurti prarastą kontaktą su savo vaikais ir tėvais. Apskritai, antra metų pusė palankiau įtakos šio ženklo žmones, kurie bus daug minkštesni ir labiau sukalbami, patys eis į kontaktą ir pripažins savo klaidas, o tai reiškia, kad išmoks nusileisti.

Konfliktiškos situacijos, kurias dažniausiai provokuoja patys Vandeniai, bus jo partnerio neigiamų emocijų, o taip pat ir nesantaikos šeimoje priežastimi. Vandeniai kels konfliktus, nes nėra  tikri dėl savo jausmų ir todėl lauks partnerio agresijos, įžeidžiančių žodžių, tuo bandydami pateisinti save. Be to, daugelis Vandenių 2013 metų pradžioje jau turės kitų seksualinių partnerių, kurių buvimas taip pat suteiks abejonių ar verta tęsti esamus santykius.

Situacija išsispręs vasarą, greičiausiai skyrybomis, ir Vandenis ramiai ieškos sau kito žavingo žmogaus. Tačiau, šiems naujiems santykiams nebus lemta tęstis ilgai, nes Vandenis jausis esąs laisvas ir dažnai flirtuos bei švaistys nekuklias užuominas.

Vienišiai, rimtai ieškantys savo antrųjų puselių, turi puikias galimybes anksti pavasarį sutikti žmogų, kuris pradžioje bus puikus pašnekovas ir draugas, ir tik daug vėliau mylimasis.

Karjeros srityje Vandenių laukia neramūs metai. Šio Zodiako ženklo atstovai yra vertinami kaip pakankamai geri specialistai, su puikia verslumo reputacija. Tačiau būtent 2013-aisiais dažnai šalinsis nuo darbų, rūpindamiesi savo asmeniniais reikalais. Pravaikštų darbe daugiau už visus taip pat darys Vandeniai. Šie faktai sukels nepasitenkinimą vadovybės ir kolektyvo, kuris bus priverstas atlikti Vandenio darbus. Šios aplinkybės gresia darbo užmokesčio sumažėjimu ir netgi iškils atleidimo iš darbo grėsmė. Norint padėtį pataisyti teks pamiršti meilės reikalus ir visą savo energiją nukreipti į darbą. Be to, dirbti reikės iki jėgų išsekimo dažnai užtrunkant po darbo valandų. Po kurio laiko Vandeniai pajus susigrąžinę kolektyvo palankumą, tačiau padarę metų darbo analizę prieis prie išvados, kad pažangos nepadaryta.

Žinant, kad karjeros ambicijų Vandenis šiemet neįgyvendins ir netgi ateina šioks toks nuosmukis darbe, todėl ypatingo pelno nereikėtų laukti. Vandenius kaip ir visada gelbės dosnūs draugai, kurie neleis jiems panirti į pinigų stoką, pagal galimybę palaikydami tol, kol jie išspręs savo problemas darbe.
Nepaisant to, Vandeniai pinigų išleis gana daug, nes šio Zodiako ženklo atstovai yra įpratę gyventi gražiai. Be to, savo dievinamam objektui prabangiai asistuos negailėdami nei vaizduotės, nei pinigų, kurių prireiks daugiau nei pakankamai. Reikia Vandenius sulaikyti nuo azartinių žaidimų, nes daugelis šio ženklo atstovų nuspręs praturtėti būtent šiuo būdu. Sėkmė, dažnai lydėdavusi Vandenius tokiuose žaidimuose, 2013-aisiais nuo jų nusisuks ir jie rizikuoja prarasti net tuos negausius pinigus, kurie yra likę atsargai.

Žuvys

Ateinančius 2013 m, didžiąja dalimi, Žuvys savo reikaluose judės palaipsniui ir produktyviai. Šie metai joms gali būti itin sėkmingi, žinoma, jeigu Žuvys ne trypčios vietoje, o darys viską dėl sėkmės. Atsiveria nuostabios galimybės, panaudodami jas Žuvys gali sutvarkyti savo asmeninį gyvenimą, net jeigu prieš keletą metų joms nieko gero nesigavo. Svarbu, kad nepraleisti gerą momentą, apsvarstyti ir pamatyti tą laimingą atvejį, ir neišsigąsti atsakingu momentu. Šiuo atveju Žuvys gali tikėtis sėkmės.

Norėdamos pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę Žuvys nuo pirmos naujųjų 2013-ųjų metų dienos turės keisti save. Visu pirma verta iš savo gyvenimo išmesti nuobodulį, liūdesį ir atsikratyti abejonių ir baimių. 2013-ieji Žuvims žada būti pasiūlymų metais, kuriuos priimti turėsite akimirksniu, negalvoję, o  per didelis lėtumas ir nenoras prisiimti atsakomybę gali viską sugadinti.

Žuvų libido  nubus jau vasario viduryje ir nuo to momento prasidės svaiginantis laikotarpis šio ženklo žmonėms. Tai ypač pasakytina apie vienišų Žuvų, kurios sutiks žmonių, kurie ne tik sužadins juos seksualiai, bet ir dvasiškai, kas šio ženklo žmonėms yra daug svarbiau. Tikėtina, kad daug šio Zodiako ženklo atstovų susižadės su savo mylimaisiais ir neatmes pasiūlymo metų pabaigoje susituokti.

Darbe, kaip nė kokioje kitoje gyvenimo srityje, Žuvys turi galimybę išreikšti save ir pasiekti, kad su jomis būtų skaitomasi ir jas gerbtų. Ypatingai daug pasieks tos Žuvys, kurios yra užsiėmę kūrimu, sisteminimu, tobulinimu, moksliniais tyrimais, kažko naujo išradimu arba paieška. Pradinis procesas, kuriuo užsiima Žuvys, atneš joms šlovę jau 2013-ųjų gegužę. Sėkmė lydės tas Žuvis, kurios užsidirbs tai sunkiu darbu, kurios nemiegos naktimis dėl pergalės, visu pirma, prieš save. Darbščiosios Žuvys turi galimybę reikalauti iš savo vadovų honoraro už savo darbą, taip pat darbo užmokesčio padidinimo arba net paaukštinimo pareigose.

Gerą pelną atneš Žuvų investicijos įneštos 2013 m. viduryje. Įmonės, į kurias Žuvys investuos bus labai pelningos ir metų pabaigoje atneš didelių pajamų. Nusprendusioms pradėti savo verslą Žuvims bus sunkiau nei kitiems, nes teks susidurti su didelėmis investicijomis, kurių truks, o taip pat su intensyvia konkurencija, tai reiškia, kad pirmųjų pergalių šioje srityje 2013 m. tikėtis neverta.
Stambius pirkimus Žuvys darys arčiau rudens, kai nuspręs įsigyti naują automobilį ar buitinės technikos.

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.