Prognozės

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Santykių revizija - retrogradinė Venera

Venera yra atsakinga už tarpusavio meilės santykius, jausmingumą, grožį, patrauklumą, harmoniją, kuruoja meno klausimus. Ji atspindi mūsų skonį , o taip pat apibūdina materialius gyvenimo aspektus (tarp jų, pinigus, dovanas ir kitas vertybes).

Retrogradinė Venera būna apytikriai kartą per pusantrų metų ir šioje judėjimo fazėje išbūna maždaug 40 dienų. Šiais metais tai nuo liepos 25d. iki rugsėjo 5 d. Tai, visų pirma, nestabilaus emocingumo laikotarpis: nuotaikos šiuo metu gali kisti nuo visiškai teigiamos ir geranoriškos iki depresyvios, kai liūdesys ir melancholija jus įveikia.

Skaityti daugiau: Santykių revizija - retrogradinė Venera

Jaunatis Jautyje- realūs norai

Jaunatis Jautyje gegužės 18d. 7:13 Lietuvos laiku. Tai laikas, kai sėjame naujų norų sėklas, planuojame artimiausius pokyčius, kai norime kurti labai realius ir apčiuopiamus ketinimus. Jus paklausite kodėl jie realūs? Ogi jaunatis labai žemiškame, moteriškame, vaisingame ir labai kūrybingame Jaučio ženkle. Jautis visada išryškina temas, susijusias su mokėjimu mėgautis mūsų pasaulio žemiškomis gerybėmis. Kažkam tai bus geras maistas, o kažkam - menai.

Jautį globoja Venera, todėl nors ir kalbama, jog pinigai ir meilė nedera tarpusavyje, šioje jaunatyje tai suderinsime ir kursime ketinimus susijusius ir su visų metų biudžetu ir ieškosime meilės. Jaunaties valdovė Venera yra recepcijoje su Mėnuliu – vyraus labai stiprios gerosios moteriškos energijos – savo ketinimais kursime saugumą sau ir aplinkiniams, būsime jautrūs kitų emocijoms, mūsų širdys bus pilnos gerumo ir nuoširdumo.

Skaityti daugiau: Jaunatis Jautyje- realūs norai

Retrogradinis Merkurijus Vandenyje

Pirmasis 2015 metų retrogradinio Merkurijaus periodas sausio 21d. -  vasario 11d. Merkurijus astrologijoje atsakingas už intelektualią veiklą, informaciją, kurią perteikiame žodžiu ar raštu, todėl turėkite omenyje, jog kalbant dažnai neišgirsime vieni kitų, lūpos kalbės vienus žodžius, o ausys (smegenys :) ) girdės kitą tekstą...Cha...Subtitrai vėluos, arba bus iš kito filmo... Nutylėta tyčiom ar netyčiom mini informacija, neišsakyta frazė ves prie neteisingų išvadų, nesusipratimų. Konflikto tuomet sunku bus išvengti, nes niekas nenori rimtoje situacijoje likti kvailio vietoje.

Skaityti daugiau: Retrogradinis Merkurijus Vandenyje

Marsas Skorpione – vidinio Samurajaus pabudimas

Ankstų liepos 26-os rytą Marsas palieka Svarstykles ir pereina į savo stiprybės ženklą Skorpioną, kuriame bus iki rugsėjo 14-os dienos. Horoskope Marsas parodo mūsų drąsą. Kaip ir kokiu būdu išreiškiame savo valią, energiją, kaip stipriai ir kaip toli turime jėgų judėti, kovoti, kokių veiksmų imamės, kai mus provokuoja ar daro spaudimą. Turėjome beveik 8 mėnesių laikotarpį, pilną abejonių, energijos trūkumo, pastovios apatijos ir nenoro imtis aktyvių veiksmų. Venera, Svarstyklių valdovė, besisvečiuojantį pas ją šį sunkiai suvaldomą Samurajų (Marsą) mokino diplomatijos, kantrybės  ir gerų manierų.

Skaityti daugiau: Marsas Skorpione – vidinio Samurajaus pabudimas

Retrogradinio Merkurijaus periodas

Ar pastebėjote, jog mūsų gyvenime dabar vyksta keisti trikdžiai, kaip aplinka mums siunčia įvairius signalus – greičiau pavargstame, esame išsiblaškę ir dažniau padarome klaidų, kurių įprastai sugebame išvengti. Kontaktuose, bendravime atsiranda nesusikalbėjimų, nesusipratimų, irzlumų, kurie laikui einant  atrodys  juokingai graudūs, tačiau dabar jie varo mus į neviltį.  Netikėti vėlavimai į susitikimus, atidedamos kelionės, nutrūkstantys dėl techninių gedimų webinarai ar kitokie internetiniai mokymai.

Skaityti daugiau: Retrogradinio Merkurijaus periodas

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.