Straipsniai

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

ANT SLENKSČIO: ĮKVĖPKIME NAUJUS METUS!

GRUODŽIO 19 D. (penktadienį)
Klaipėdos savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriaus
salėje (J.Janonio g. 9)

Paskutinės metų dienos lyg cukrus. Saldžios ir greitos. Kaip ir viskas, kam laikas jau suskaičiuotas. Baigiasi tai, kas turėjo baigtis. Tik dar neužgimusios pradžios prašo mūsų jėgos, gaivaus oro gūsio, atviro žvilgsnio. Ir visiškai balto lapo, kuriame parašytume naują savo istoriją…
Ar jau žinai, kuo kvepia Tavo Naujieji metai? Ką norėtumei įrašyti į baltą 2015-ųjų lapą? Kokia norėtumei būti, su kuo būti, o kokia - nebūti? Jeigu dar nežinai, pats laikas sustoti ir apie tai pagalvoti. Nes tik Tu pati gali kitiems savo metams atrasti laiko, suteikti drąsos, įkvėpimo ir meilės. Juk tu pati žinai, kad gali būti viršūnėje. Bet gali jos niekada nepasiekti… Nuoširdžiausiai linkiu pasiekti ir būti. Visose top viršūnėse! Ir visuomet tik su tais žmonėmis, su kuriais norisi būti nemeluojant pačiai sau, su kuriais norisi augti ir nuolat atrasti save iš naujo…


Kviečiu Tave į septintąjį VšĮ „Žinių namai“ organizuojamo renginių ciklo „DOVANA SAU“ vakarėlį moterims, kuris vyks
GRUODŽIO 19 D. (penktadienį ), 18 val. Klaipėdos savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriaus salėje (J.Janonio g. 9) Kartu su psichologe, meno terapeute JURGITA VALIULIENE pasidairysime po moters pasaulio gelmes, bandysime suprasti, ką reiškia mylėti save, kaip tai daryti kasdienės rutinos kupiname gyvenime ir kodėl kiekviena moteris turėtų tai daryti, atrasdama laiko sau.
Švenčių dekoratorės LEILA JUZVAITĖ-GEMBUTĖ ir AUDRONĖ SARIČEVA papasakos apie šiuo metu itin populiarų namų puošimą rustic stiliuje ir leis vakarėlio viešnioms pačioms pajausti, kaip smagu savo rankomis kurti šventę iš virtuvėje esančių prieskonių, produktų ir kitų skanių bei kvepiančių dalykų.
Sužinojusios, kaip į namus pasikviesti šventę, išklausysime drabužių dizainerės LORETOS ŠVAŽAITĖS SADECKIENĖS stiliaus patarimų ir išgirsime apie kitų metų mados kryptis, kurios padės mums jaustis gražiomis bei stilingomis.
Paskutinė šventinio vakaro tema tradiciškai dedikuojama žvaigždėms, kurios, nors ir būdamos danguje, paslaptingu būdu reguliuoja mūsų gyvenimą žemėje. Apie tai, ko laukti Medinės Ožkoks metais, papasakos astrologė RITA VAINAUSKIENĖ, jau išstudijavusi 2015 m. peripetijas ir žadanti gerų naujienų kiekvienam Zodiako ženklui.
Šventinį vakarėlį baigsime Medinės Ožkos loterija, kurioje bus galima laimėti alchemijos laboratorijos “Gyvas aliejus” ir kitų renginio partnerių dovanas.
NAUJIENA! Renginio metu veiks mažytis Dovanų turgelis, kuriame bus galima įsigyti originalių meno dirbinių, jaukių dovanėlių iš jas kūrusių menininkių rankų.
Taigi laukiu Tavęs GRUODŽIO 19 D. (penktadienį) Klaipėdos savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriaus salėje (J.Janonio g. 9) vakarėlyje moterims "Dovana sau", kur sutiksi tikrai smagią ir įkvepiančią draugiją.
Renginio kaina 35 Lt. (iki gruodžio 17 d., vėliau - 40 Lt).
Informacija ir registracija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , mob. +370 686
06936.
Registracija patvirtinama tik pervedus mokestį į VšĮ “Žinių namai” sąskaitą LT 87 7044 0600 0775 2227.

Iki pasimatymo - Rolanda:)

 

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.