Straipsniai

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2014-IEJI: TIKRAI BŪSIU LAIMINGA!

Gruodžio 13 d. (penktadienį) Šokių galerijos salėje (H.Manto g. 31, 3 aukštas, įėjimas pro Spaudos kioską)

Kiekviena diena - nuostabi ir nepakartojama, o jų šių metų puokštėje liko tiek nebedaug! Regis, tik atvertėme švarų Naujųjų metų lapą, su nuoširdžia viltimi, kad į jį įrašysime daugiau džiugių akimirkų, paprastų kasdienių stebuklų, o štai vėl - kitų metų slenkstis. Ir kas gi už jo?

O už jo - neribotų galimybių laukas, iš kurio kiekviena pasiimsime tiek, kiek norėsime ir pajėgsime panešti. Ten - svajonės, kurioms reikia mūsų tikėjimo jėgos, ten - meilė, kuri laukia, kada būsim pasirengusios ją priimti, ten - laikas, kuris trokšta, kad mes taptume jo šeimininkėm.

Nes viskas, ko norime ir kas šiandien atrodo taip tolima ir nepasiekiama - mūsų pačių, o ne paslaptingų likimo valdovų valioje. Ar tu pasirengusi rinktis tokias gyvenimo spalvas, kurios įkvėptų ir padėtų būti laiminga?

Kiekvieną gyvenimo dieną, nepriklausomai nuo oro, kylančių kainų, permainingų įstatymų, išėjusių mylimųjų ir tūkstančio kitų aplinkybių, kurios iš tiesų bejėgės prieš tavo atvirą širdį, švelnią šypseną ir stiprų moterišką žinojimą - visa, kas vyksta su tavimi, - yra tavo. Nes tik Tu gali pasirinkti - būti laiminga arba ne...

Aš Tau nuoširdžiai linkiu būti. Mintimis, žodžiais ir veiksmais, kurie įkvepia. Būti su žmonėmis, kurie atveria pokyčiams. Todėl kviečiu Tave į penktąjį VšĮ „Žinių namai“ organizuojamo renginių ciklo „Dovana sau“ vakarėlį, kuris vyks gruodžio 13 d. (penktadienį ), 18 val. Šokių galerijos salėje (H.Manto g. 31).

Šįkart drauge su puikia dailininke, meno terapijos užsiėmimų vedėja DALIA KIRKUTIENE kalbėsime apie spalvas, jų reikšmę ir vaidmenį mūsų gyvenime ir kaip spalvų pagalba galime daug ką pakeisti. Pavyzdžiui, savo nuotaiką. Drauge su dailininke kursim paveikslą, kuriam Tu galėsi suteikti savo spalvą. Hmm, smalsu, kokia ji bus?

"Laimės akademijos" įkūrėja ir vadovė  astrologė Violeta Liaugminienė įsitikinusi, kad būti laiminga galima išmokti. Ir kad kiekvienoje mūsų slypi galingas laimės būsenos generavimo mechanizmas. Tereikia žinoti, kaip jį užvesti ir truputėlio kasdienių pastangų, kad sugebėti išlaikyti.

Kiekvienai moteriai svarbu gražiai atrodyti ir žinoti apie mados, stiliaus pokyčių tedencijas. Klaipėdietis dizaineris, mados studijos "RP fashion" įkūrėjas RAIMUNDAS PETREIKIS atskleis visas 2014-ųjų metų mados naujienų kortas, patars, kaip puoštis, kad atrodyti ir stilingai, ir neatsilikti nuo pasaulio podiumų žvaigždžių.

O kaip žvaigždės danguje?Ką jos žada mums Žaliojo Medinio Arklio metais?Kam jie bus palankūs? Apie tai mums papasakos astrologė RITA VAINAUSKIENĖ, jau išstudijavusi 2014 metų dangaus žemėlapio peripetijas ir žadanti nelaikyti paslaptyje gerų naujienų, kurių tikrai užteks kiekvienam Zodiako ženklui.

Na, o koks vakarėlis be vyno, šokių ir šventinių staigmenų?Kuklų metukų gimtadienį švenčianti "Dovana sau" sulauks linksmos viešnios Enrikos, kuri pamokins uždegančių Lotynų Amerikos šokių judesiukų. Neabejokite, įkvepianti Šokių galerijos salės dvasia palanki netgi toms, kurios niekada gyvenime negirdėjo apie bachata ir salsa!

Šventinį vakarėlį baigsime Žaliojo Medinio arklio loterija, kurioje bus galima laimėti grožio ir estetikos centro "Ashtar" ir kitų renginio partnerių dovanas.

Taigi laukiu Tavęs gruodžio 13 d. (penktadienį) Šokių galerijos salėje (H.Manto g. 31, 3 aukštas, įėjimas pro Spaudos kioską) vakarėlyje moterims "Dovana sau", kur sutiksi tikrai smagią ir įkvepiančią draugiją.

Renginio kaina 30 Lt. (iki gruodžio 11 d.). Vėliau - 40 Lt. Registracija patvirtinama užsregistravus el. paštu ir pervedus mokestį į VšĮ "Žinių namai" SEB banko sąskaitą LT 87 7044 0600 0775 2227 (laukelyje nurodant "mokestis už dalyvavimą renginyje "Dovana sau").

Informacija ir registracija - +370 686 06936, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Iki pasimatymo - Rolanda:)

 

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.