Straipsniai

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ką šiandien reiškia gimti po laiminga žvaigžde...

Akivaizdu – kai kuriems asmenims tiesiog labai sekasi. Jie daug uždirba, turi gražias šeimas, užsiima įdomia veikla ir nuolatos šypsosi. Likusius kamuoja klausimas, kokia yra sėkmingo gyvenimo paslaptis? Astrologė Rita Vainauskienė asmens gimimo horoskopą vadina gyvenimo navigacija ir teigia, kad šiais laikais gimti po laiminga žvaigžde reiškia ateiti į šį pasaulį sąmoningų gimdytojų šeimoje.

Ką vadiname sėkmės lydimais žmonėmis?

Jaunimas dažnai žavisi turtingais, linksmai besišypsančiais žmonėmis žurnalų viršeliuose ir mano, kad sėkmė - tai daiktai, pinigai, graži išvaizda, šlovė.

Daugeliui ji siejasi su gera materialine padėtimi, puikia karjera ar prestižiniu išsilavinimu. Kiti mano, kad laimingas gyvenimas priklauso nuo santykių su aplinkiniais: šeimos, draugų, mylimųjų arba bendradarbių. Sėkmės apibrėžimų yra tiek pat daug, kiek ir žmonių. Visi jie savotiškai teisingi. Sėkmė dažnai apibūdinama kaip nuo žmogaus valios nepriklausantis atsitiktinumas – kryptingų įvykių serija, kuri įvyksta atsitiktinai. O štai sėkmingumas - žmogaus gebėjimas pasiekti užsibrėžtų tikslų. Klestintys asmenys dažniausiai net nelaiko save tokiais arba apskritai apie tai negalvoja. Tiesiog daro tai, kas jiems patinka, tačiau veikia sistemingai, tikslingai, nenuvilia savęs ir kitų. Jie niekada nesustoja pusiaukelėje ir nepalieka nebaigtų darbų. Tokie žmonės yra veiklūs, imlūs naujai informacijai, nuolatos juda pirmyn, turi platų pažinčių ratą, domisi naujovėmis ir visada atviri pasauliui. Jie puikiai jaučia išorinius ir  vidinius gyvenimo ritmus. Būtent atvirumas pasauliui padeda laiku pamatyti likimo siųstas galimybes ir taip pritraukti į gyvenimą sėkmę.

Kiek žmogaus sėkmei įtakos daro jo pastangos, o kiek atsitiktinumai ir likimas?

Mūsų gyvenimai klostosi pagal virtines natūralių ir nuostabių dėsnių. Klysta manantys, kad jie grįsti atsitiktiniais įvykiais ir jog  sutinkami asmenys greta atsiduria visiškai atsitiktinai. Pasaulyje nėra chaoso, tik tvarka, todėl jame niekada nebūna atsitiktinumų. Gyvenimo įvykius lemia išmintingas procesas, kuris padeda žmonėms atskleisti gražiausius jų esybių aspektus. Nemirtinga siela, keliaudama žemiškų atgimimų ratu, įgyja nemažai patirties, pasiekia tam tikrų rezultatų, išmoksta tinkamai elgtis įvairiose situacijose. Tokie įgūdžiai nepamirštami, o naujame žemiškame gyvenime atsiskleidžia kaip talentai ir gebėjimai. Įžvelgti įsikūnijusios sielos potencialą ir apskaičiuoti, kokį gyvenimo scenarijų paruošė likimas, gali padėti gimimo horoskopas. Astrologai gali apskaičiuoti (ne)sėkmingus gyvenimo periodus ir padėti žmogui siekti sėkmės.

Ką reiškia posakis „gimė po laiminga žvaigžde“?

Ši skambi frazė buvo žinoma dar antikos laikais. Tai sėkmės lydimi asmenys, kurių gimimas susijęs su sėkmingu žvaigždžių išsidėstymu arba didžiosios laimės planetos Jupiterio globa. Šie žmonės ir jų sėkmingi gyvenimo įvykiai visada sukeldavo vienų pavydą, o kitų susižavėjimą. Šiais laikais gimti po laiminga žvaigžde, reikštų gimti sąmoningų tėvų šeimoje. Tokie tėvai geba auginti asmenybę, be trukdančių tobulėti kompleksų, gebančią gyvenime jaustis stabiliai, turinčią savivertę ir aiškiai jaučiančią savo tikrąjį „aš“.     

Kiek žmogaus gyvenimui ir sėkmei įtakos turi Mėnulis ir Saulė?

Mėnulio įtaka svarbi nuo pirmojo įkvėpimo, t.y. nuo gimimo iki paskutinio atodūsio. Mėnulis - lyg laidininkas tarp sąmonės ir pasąmonės, paties žmogaus bei išorinio pasaulio. Jo padėtis gimimo horoskope parodo kokius žmogus turi įpročius, refleksus, kaip prisitaiko aplinkoje. Mėnulis horoskope simbolizuoja mamą, kuri atlieka savotišką veidrodžio rolę. Žiūrėdamas į mamą, vaikas mato joje viso pasaulio atspindį. Jeigu ji rūpestinga, švelni, dalijasi savo meile, ši gera energija vaiką lydės visą gyvenimą, leis jaustis saugiam ir laimingam šiame pasaulyje. O laimingi žmonės visada pritraukia sėkmę.

Saulės padėtis gimimo horoskope rodo,  kaip žmogus save gerbia ir vertina, kiek turi sveikų ambicijų, savarankiškumo bei kūrybinės energijos. Stipri Saulė horoskope sėkmę pritrauks ir pačiam asmeniui ir jį supantiems žmonėms. Kitų planetų išsidėstymas gimimo horoskope taip pat lemia gyvenimo sėkmę. Mistiškasis Neptūnas žadina intuiciją, kurią pasitelkus randamos sėkmingos galimybės. Griežtasis Saturnas padeda atsijoti tai, kas gyvenime trukdo. Jupiteris nurodo gyvenimo tikslą.

Žvaigždės nulemia likimą ar tik daro įtaką jam? Ar galima pakeisti savo likimo programą?

Dangaus kūno padėtis gimimo horoskope - tai išreikštas Kūrėjo ketinimas, kuris padeda  labiau suprasti save, išryškinti gabumus, suvokti savo misiją, dėl kurios įsikūnijome Žemėje. Pasaulis – tai ne chaosas, o žmogus nėra dulkelė, kurią nešioja vėjas. Gyvename gerai organizuotoje erdvėje, kurioje sielos siekdamos harmonijos įgyja daugiabriaunę patirtį. Tačiau likimą galima koreguoti. Gyvenimo programos korekcija – ne mitas ar pasaka, o kasdienė praktika gyvenimo laboratorijoje pateikianti sėkmingų rezultatų. Astrologija šiuolaikiniam besiblaškančiam žmogui yra lyg GPS ir gali nuvesti tobulėjimo link, parodyti, ką šiuo metu geriau ir sėkmingiau įgyvendinti.

Kas lemia turtus? Ar kiekvienas labai panorėjęs ir pasistengęs gali tapti turtingu?

Kiekvienas turi savo likimą ir savas finansinio augimo strategijas. Neįmanoma  sugalvoti visiems tinkančio universalaus recepto, kurį pasitelkęs kiekvienas taptų turtingesniu.  Horoskope matosi, kas turėtų imtis rizikos investuoti, pradėti savo verslą. Kitiems tinka tik konservatyvios priemonės, atnešančios mažiau pelno, tačiau stabilesnes pajamas. Kažkas gali tapti savo profesijos ekspertu ir taip uždirbti daug pinigų. Dalis žmonių dėl individualių savybių gali dirbti tik samdomą darbą ir tenkintis eiline alga. Šiuo atveju svarbu teisingai pasirinkti sritį ar veiklą, kuri būtų maloni širdžiai. Tik atsidavę patinkančiai veiklai visa širdimi pasiekia apčiuopiamų rezultatų. Deja, milijonieriais tapti gali ne visi. Be to, ir puikiai uždirbantys turėtų žinoti, jog žvaigždžių cikluose būna periodų, kai sėkmė nelauktai nusisuka, kai blokuojamas materialus augimas. Labai svarbu nepalankiu laiku susilaikyti nuo naujų veiklų.

Astrologija gali padėti laimėti loterijoje?

Loterija - didelis verslas. Taip pat galimybė gauti didelį kiekį svetimų pinigų legaliai. Tokios sėkmės sulaukia tik vienetai iš milijonų. Žvaigždės šiuo klausimu dažniau gali atskleisti periodus, kada žaidimuose nesiseks ir teks pinigus uždirbti savo darbu. Tačiau kartais gali įvardinti ir sėkmingus laikotarpius. Yra ir Fortūnos numylėtinių. Nagrinėjant jų gimimo žemėlapius randami panašūs požymiai, rodantys, kad tai sėkmės lydimi žmonės.

Nuo ko priklauso, ar asmuo gyvenime sutiks tikrąją meilę? Kodėl kai kurie taip ir lieka vieniši?

Žmogui, kuris jaučia meilės teikiamą pilnatvę, nėra nepasiekiamų tikslų. Ar asmuo patirs tokią Neptūno lydimą euforiją, taip pat galima pamatyti asmeniniame horoskope. Yra keletas svarbių momentų, kurie atskleidžia kaip žmogus myli. Stipri Saulė arba stipriai išreikšta ugnis asmeniniame horoskope reiškia, kad žmogus mokės dalytis savo  meilės energijomis. Jeigu ši sritis pažeista, santykiuose dominuos šaltukas, arba žmogus mylės tik save. Stiprus Mėnulis moters horoskope rodo, kad ji kelio į vyro širdį ieškos per skrandį, t.y. gamindama skanų maistą. Tokios dailiosios lyties atstovės paprastai nelieka vienišos. Mėnulio pažeidimas Saturnu – baimės arba nenoro kurti šeimą ženklas. Todėl turintys tokį horoskopą, kartais pasirenka vienišų žmonių dalią. Į kiekvieno asmens situaciją reikia pažvelgti individualiai. Horoskopo analizė padeda pamatyti problemas ir patarti, kokių priemonių imtis, siekiant pagerinti asmeninį gyvenimą.

Kai kurie žmonės, nors ir stengiasi, nieko nepasiekia. Jie dažnai serga, miršta jų artimieji arba persekioja kitokios nelaimės. Kas dėl to gali būti kaltas?

Siela, keliaudama žemiškų įsikūnijimu ratu, į šį gyvenimą ateina turėdama tam tikrą „bagažą“, t.y. informaciją iš ankstesnių gyvenimų. Mūsų dabartiniai talentai - ilgo ir kruopštaus darbo vaisius, o  minusai – tai, ką praleidome, iki galo nepadarėme, vengėme vykdyti gyvenimo misija, netobulėjome. To rezultatas – gyvenimo nesėkmės ir tragedijos. Pasirinkdama,  kur įsikūnyti, siela žino, kokios patirties nori arba reikia įgyti. Gyvenimo išbandymai patikrina gebėjimą atsitiesti ir ieškoti naujų gyvenimo tikslų. Žmogaus stiprybė atsiskleidžia tik patyrus ir išgyvenus įvairių likimo siunčiamų negandų. Jas nugalėjus, gyvenimas gali pasiūlyti išties didelių netikėtumų. Todėl derėtų niekada nenuleisti rankų ir neprarasti vilties. Taip pat verta paklausyti klestinčių žmonių pasakojimų. Dažniausiai ir jų gyvenimas iš pradžių nebuvo rožėmis kloti, tačiau dėl didžiulių pastangų, kantrybės ir užsispyrimo vis tik pasiekė savo tikslus.

žurnalas „Būrėja“ 2015m. spalis Nr 10 Justina Petraškevičienė

 

 

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.