Straipsniai

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prenatalinė arba pastojimo astrologija

Žmogaus pradėjimas įvyksta kur kas anksčiau, nei nei teigia šiuolaikinis mokslas. Tuo įsitikinusi astrologė Rita Vainauskienė. Pašnekovės teigimu,dar prieš pastojimą vaikelio siela renkasi tėvus ir per sapnus beldžiasi į jų širdis. Jaukiai įsikūrusius mamos įsčiose, kūdikius kiekvieną Mėnulio mėnesį globoja vis kita planeta. Tad ką reikėtų žinoti apie šiuos 10 Mėnulio mėnesių, kad jūsų vaikutis augtų sveikas ir laimingas?

 Nėštumas – būsena, ypatinga moterims ne tik fiziniu, bet ir dvasiniu lygmeniu...

Motinystės paslaptis kiekvieną moterį traukia nuo mažens. Dažna mergaitė, žaisdama su lėlėmis, švelniai jas vysto ir dainuoja lopšines. Gamta apdovanojo moterį motinišku instinktu, kuris bėgant metams vis stiprėja. Naujos gyvybės gimimas – su niekuo nepalyginimas stebuklas, didis slėpinys. Per nėštumo laikotarpį moteris gali pažvelgti į save ir kitus tarsi naujai. Suprasti pagrindinę savo paskirtį žemėje ir įvertinti atsakomybę už vaikų sveikatą ir ateitį. Beje, nufotografavus nėščiosios aurą, matomi iš širdies sklindantys balti spinduliai, kurie paprastai būna tik labai dvasingų žmonių auroje. Nėščiosios moters aura būna itin šviesi, skaisti.

Atskleisti pastojimo paslaptis mėgina fiziologijos, teosofijos, molekulinės biologijos, kvantinės fizikos, ezoterikos ir kitų sričių specialistai.  Tačiau kol kas klausimų yra daugiau negu atsakymų.

 

Astrologija taip pat suteikia galimybę praskleisti gimimo paslapties uždangą?

Taip. Tačiau tai taip pat mažiausiai ištyrinėta sritis. Ji vadinama prenataline astrologija ir tiria tai, kas vyksta nuo pastojimo momento iki gimimo. Gimimo horoskopą sąntykinai galima pavadinti žmogaus kūno, kuris gimsta tam tikru laiku ir tam tikroje vietoje, horoskopu. Pastojimo horoskopas – tai sielos horoskopas: būtent užsimezgant naujai gyvybei, o ne jai gimstant  įvyksta sielos įsikūnijimas. Jame slypi sakralinė sielos programa. Tik brandūs žmonės geba ją suprasti ir moka naudotis šiais paslėptais rezervais.

 

Ar vaikučio siela pati renkasi sau tėvus?

Koks kūdikėlis gims, kokia siela bus  pritraukta, priklausys ir nuo tėvų pasirengimo. Svarbiausia kūno ir sielos švara, maldos, tinkama mityba ir žinoma, meilė vienas kitam! Mylinčių žmonių susiliejimas ir ekstazės akimirka išskiria galingą energetinį pliūpsnį. Sėkmingų pastojimo periodų per gyvenimą būna tik keletas. Iš žvaigždėlapio tai pasakyti galima tiksliai, bet ir pati moteris juos jaučia. Tuo metu sustiprėja motiniškas instinktas, moteris kūdikio nori būtent tuo momentu, o ne vėliau. Svarbu, kad ir partneris norėtų vaikelio, nors dažnai vyrai sako, kad dar ne laikas. Apskritai vyrai dažniausiai  būna tam nepasirengę. Todėl svarbu juos įtikinti, kad tikrai atėjo tam tinkamas metas.

 

Ar gali kūdikio siela iš anksto lankyti tėvus?

Daug moterų galėtų papasakoti istorijų, apie vaikelio atėjimą. Dažnai jos regi vizijas arba sapnuose mato nuostabų, kartais jau ūgtelėjusio vaiko veidą. Jis žaidžia, būna linksmas, kalbina savo būsimą mamą, pasakoja apie rojaus sodą, kuriame yra, ir kaip laukia susitikimo su gimdytojais. Būsimi tėveliai neretai susapnuoja, kad vaikas jiems pasako netgi  kokį vardą jam gimus duoti. Kai vaikelis gimsta ir paauga, mamos tvirtina, kad būtent tokį ir regėjo sapnuose. Yra moterų, kurios ir pastojimo laiką tiksliai galėtų pasakyti. Mat tuo metu kūną persmelkia dangaus energija ir atsiranda žinojimas, kad jis jau čia, manyje. Nuo tada ir prasideda motinos misijos unikalumas – 10 Mėnulio mėnesių savyje nešioti naują gyvybę.

 

Kodėl ne devynis, o dešimt?

Paprastai sakoma, kad nėštumas trunka 9 mėnesius. Tačiau astrologijoje su nėštumu susijusi Mėnulio planeta, kuri atsakinga už pastojimą, vaisingumą ir šeimą. Dėl to astrologijoje nėštumas skaičiuojamas Mėnulio mėnesiais ir trunka 10 Mėnulio mėnesių, kurie šiek tiek trumpesni nei kalendoriniai – apie 29,27 dienos.

 

Ką astrologija sako apie nėštumo nutraukimą?

Per nėštumą viena siela tampa kitos sielos buveine. Kūdikio siela jau nutraukė virkštelę su Dangumi, o su Žeme kontakto dar neturi. Jeigu nėštumas nutraukiamas, ši siela patenka į šešėlinį pasaulį, iš kurio sudėtinga ištrūkti. Taigi, ar bus jai suteiktas gyvenimas, priklauso tik nuo tėvų.

 

Ką astrologiniu požiūriu svarbu žinoti būsimiems tėvams nėštumo metu?

Kad gimtų nuostabus žmogus, turime žinoti, kaip elgtis ir ko vengti visą nėštumo laikotarpį. Svarbūs visi nėštumo mėnesiai. Kiekvienas mėnuo susijęs su tam tikra planeta. Labai svarbu, kaip jos buvo išsidėsčiusios vaiko pradėjimo momentu ir kokias savybes lemia. Vaikas visą gyvenimą išsaugos tų planetų savybes, kurios per nėštumą susiformavo. Tai  labai individualus, bet visiems yra ir bendrų rekomendacijų.

Toliau skaitykite apie nėštumo mėnesius:

http://astrostudija.lt/index.php/biblioteka/straipsniai/317-astrologija-ir-nestumas

 Straipsnis parengtas žurnalui Magija ir burtai 2013m. Nr.4

 

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.