Straipsniai

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Džiugu ir baugu suvokti naują gyvybę savyje. Širdis apmiršta nuo noro ir transformavimosi pavojų. Kaip susiklostys ši misterija? Paslapčių paslaptis. Devyni Saulės ir dešimt Mėnulio mėnesių keisis vienas po kito, atverdami vis naujus džiaugsmus ir liūdesius...

Galvojote apie tai ar ne, bet mes, žmonės, gyvename vienoje iš planetų, bendrystėje su daugybe kitų planetų, žvaigždžių, galaktikų. Kiekviena iš jų turi savo pavadinimą, savo charakterį, savo kokybes, kalbą. Jos visos tarpusavyje bendrauja, kaip vieno organizmo – Visatos arba Absoliuto ląstelės. Ir, žinoma, nė vienas signalas, nė vienas „žodis“ iš tokio bendravimo nepraeina pro mus, negali mūsų ne paliesti.

Astrologija – mokslas, kuris tik šiek tiek atveria duris priešais mus į Begalybę ir Bekraštę erdvę, vadinamą Absoliutu arba Dievu. Astrologija suteikia šiuolaikiniam žmogui žinių, pasiekiamų jo išsivystymo lygiui, suteikia kokią tai simbolinę schemą, modelį, Visatos matricą. Tai neįkainojamos žinios, kurias išplėsti ir papildyti jūs galėsite savo intuicijos dėka. Puikus pagalbininkas jums bus Pasaulio dieviška būtybė – jūsų pačių kūdikis. Jūsų būsimasis vaikas visą gyvenimą išlaikys tų planetų savybes, kurių įtakoje jis pradėtas ir nėštumo periodu susiformavo. Šis procesas išskirtinai individualus, tačiau yra rekomendacijos, kurios yra bendros visiems.

Pirmasis Mėnulio mėnuo, tai laikas nuo pastojimo momento, kai jūs, galbūt, net neįtariate, kad jau gyvenate už du, yra pirmas Dvasios apvalkalas, – tai Dangaus Ugnis įeina į jus, įdiegdama į vaiką jo „Aš“, jo potencialią gyvybingą energiją. Šį mėnesį jūs gyvenate Saulės įtakoje. Saulė – tai Ego, kūrybiškumo potencialas, žmogaus asmenybė, jos ryškumas ir išskirtinumas. Saulė – žmogaus Dvasios rodiklis astrologijoje. Ji lemia sėkmę ar užsimiršimą gyvenime, fizinę, kūrybinę prigimtį, gyvybinių jėgų laipsnį ir dvasinį potencialą. Fiziniame plane, Saulė susijusi su žmogus širdimi. Pirmą mėnesį vaikas dar neturi nei veido, nei galūnių, bet jau plaka širdis, apibrėžianti jo gyvenimo Kelią. Ji sustos tik mirties atveju. Pirmas mėnuo – tai tarpsnis kai žmoguje formuojasi vyriškas aktyvus pradas – Jan, sąmonės formavimasis, santykiai su tėvu. Senovėje buvo raginama laikotarpį tiek prieš, tiek po pastojimo pasninkauti ir melstis. Tramdyti dvasines ydas: išdidumą, pyktį, godumą. Blogos mintys ir žodžiai turi jus palikti (kalbama apie abu tėvus). Pasirūpinkite moraline ir fizine sveikata – kaip elgsitės jūs, taip susiformuos ir jūsų kūdikis.

Antras Mėnulio mėnuo, nėštumas praeis Mėnulio įtakoje. Mėnulis - Sielos simbolis. Tai pats emocingiausias, neramus, paslaptingas nėštumo mėnuo. Astralinės srovės ir fluidai vers jus reaguoti į visus vidaus ir išorės dirgiklius. Tai pasąmonės ir visų moteriškai prigimčiai priklausančių – In savybių formavimosi laikas. Mėnulis veikia liaukų sistemą, smegenis, krūtinę, skrandį ir visus organizmo skysčius. Jis formuoja besąlygines reakcijas ir instinktus, ligas, todėl antrasis mėnuo labiausiai pavojingas laikotarpis dėl infekcijų, vaistų, apsinuodijimų. Kaip taisyklė, būtent šį mėnesį ypač aštriai pasireiškia nėštumo toksikozė. Būkite ypač atidūs maistui, dietai ir skysčiams. Negerkite alkoholio, nerūkykite, nes tai sunkiu akmeniu „nusės“ būsimo žmogaus pasąmonės reakcijoje. Antras mėnuo – tai periodas, kai formuosis santykiai su gimine, jos tradicijomis, gamta, motina ir moterimis apskritai. Stenkitės nerodyti neigiamų emocijų ir susierzinimų, pykčio. Šiuo metu ypatingą taktą turėtų parodyti vyras. Kokias dvasines savybes turės jūsų kūdikį, priklausys nuo jūsų nuotaikos šį mėnesį: bus jis švelnus ir romantiškas ar įnoringas, isteriškas, kaip reaguos į nuoskaudas ir vienatvę – tai priklausys nuo jūsų sielos ir tėvo nuoširdumo. Taip pat svarbu aplinkinių santykis su jumis, o ypač moterų. Mėnulis – paslapčių planeta astraliniame pasaulyje, jis grindžia karminę programą, todėl anksčiau šį mėnesį moteris bandė pasislėpti nuo kitų ir tylėti savo padėtyje, kad nesukelti pavydo, kad išvengti „blogos akies“ nužiūrėjimo ar tėvų prakeikimo (ir tai atsitinka kartais netyčia...). Šis mėnuo vaisiui pavojingas net poveikiu mintimis.

Trečias Mėnulio mėnuo. Jam būdinga Marso įtaka. Jis formuoja nepriklausomybę, valią, aktyvumą, žmogaus dvasios stiprumą. Šiame „vyriškame“ mėnesyje formuojasi aistra, laisvės troškimas, drąsa, ryžtas. Tai pirmas krizinis ir nėštumui pavojingas mėnuo. Šį mėnesį draudžiamas fizinis artumas, aktyvus sportas, venkite skandalų. Dažniausiai pasireiškia užslėpti organizmo uždegiminiai procesai, peršalimai ir ūmūs uždegimai. Net noras valgyti sūdytus agurkus, raugintus kopūstus, aštrų maistą – tai aštrios, sausos ir karštos Marso planetos įtaka. Tėvams bus naudinga panagrinėti tokius savo charakterio bruožus, kaip grubumas, netolerancija, antagonizmas, agresija, įžeidumas ir kt. Analizuoti ir suprasti jų nenaudingumą pasaulyje. Jeigu pavyks giliai užmegzti ryšį su savo siela, tai pamatysite, kad jūsų širdžiai ir jūsų kūnui nereikia nieko daugiau, išskyrus priėmimo, meilės ir taikos. „Mano džiaugsme, įsigyk nuolankią dvasią, ir tūkstančiai aplink jus bus išgelbėti!" (Šv. S.Sarovskis) Tiesiog auklėti „nuolankią dvasią“ savyje pats laikas tai daryti trečią nėštumo mėnesį, kad jūsų kūdikis absorbuotų taikingumą, jautrumą, gerumą jau motinos įsčiose. Jei moteris rodo neigiamus Marso bruožus, jis įžeidžia vyrą kaip būsimą tėvą. Jei juos rodo vyras, jis primena moteriai apie jos dabartinę priklausomybę ir nelaisvę – tai ją prigirdys karčia nuoskauda daugeliui metų. Ji nekęs savo būsenos, jausdama diskriminaciją ir lyčių nelygybę. Ir gali pasirodyti pirmas apgailestavimas. Bet žinokite: jūsų būsimasis vaikas viską girdi viduje. Kad gi tas nereikalingumas ir „perteklius“ nesukeltų jo širdyje kartėlio ir neapykantos aplinkiniams, o kartu dirglumą ir protestą prieš tėvus. Dažnai tuo metu galima išgirsti žmonių prisipažinimų apie tai, kad jie dar iki gimimo jautė savo nereikalingumą. Visi šie žmonės palaužti ir dažniausiai nuskriausti. Skaitykite knygas ir žiūrėkite filmus apie kilnias asmenybes. Šį mėnesį jau galima apibūdinti genitalijas kaip vyriškas arba moteriškas, formuosis galva – organai, valdomi Marso. Kūdikis rodys aktyvumą, bet dar toli gražu nejaučiamą.

Ketvirtas Mėnulio mėnuo – Merkurijaus. Šis mėnuo judresnis nei kiti. Paprastai pasijunta palengvėjimas ir ramybė. Daugiau skaitykite, eikite į teatrą, bendraukite vienas su kitu, su giminaičiais. Merkurijus šį mėnesį formuoja intelektinius gebėjimus, norą žinoti, kalbą ir mokslo bei kūrybinius gabumus. Merkurijus formuoja nervų sistemą, intelektą, kaulų ir raumenų sistemas, plaučius. Būkite dėmesingi savo aplinkai – kiekvienas kontaktas su išoriniu pasauliu atsispindės jūsų vaikutyje. Pasirinkite sau žmones su gerais ketinimais. Merkurijaus mėnesį jau galite bendrauti su savo vaiku: klausytis savęs ir jo, jūs suprasite vienas kitą. Mėnesio pabaigoje moterys kartais jaučia pirmuosius judesius.

Penktas Mėnulio mėnuo globojamas karalių žvaigždės Jupiterio. Jūs pasiekėte ilgo kelio vidurį. Būtų neblogai šį mėnesį atkreipti dėmesį į dvasinę gyvenimo pusę. Šis mėnuo suformuos vaikutyje santykius susijusius su visuomeniniais klausimais, socialiniu gyvenimu, valstybe, religija, autoritetais ir hierarchinėmis vertybėmis. Čia į pirmą vietą iškyla tėvo vaidmuo. Vaikas jaučia jo požiūrį. „Kokia mano vieta gyvenime?“ – dabar ir visada vaikas klaus jūsų, tėve, tu – jo orientyras ir kelrodė žvaigždė. Tu formuoji jo vertybių sistemą, teisingumo siekį, esmę, idealus. Į tave nuo šiol jis kreipsis su klausimu: kaip gyventi? Kuo tikėti? Taigi, būk jam autoritetu.

Šeštas Mėnulio mėnuo – Veneros mėnuo. Štai kur atsiskleis jūsų moteriška esmė! Mylėkite vienas kitą, rodykite meilę ir supratimą. Palepinkite save, leiskite sau įvairių malonumų. Įkvėpkite Žemės gyvybinių jėgų. Daugiau būkite gamtoje. Augalai ir gyvūnai suteiks jums pusiausvyrą. Grožėkitės pasauliu. Mėgaukitės menu. Šiuo metu pas būsimą žmogų formuojasi jausmai ir emocijos, meilė grožiui, skonis, požiūris į šeimyninį gyvenimą, švelnumas, kantrybė ir požiūris į darbą, ta ar kita kūno sandara, grakštumas ar nerangumas. Grožis ir jausmų harmonija meilėje, fizinė trauka. Talentas, artistiškumas, gamtos paslapčių pažinimas – tai visos Meilės Deivės savybės, kurias jūs turite įdėti į kūdikį. Užtikrinu jus, kad pajusite, kaip jis reaguoja į viską, kas vyksta aplinkui, ypač į muziką.

Septintas Mėnulio mėnuo yra Saturno įtakoje. Tai gilios vidinės koncentracijos mėnuo. Geriau užsisklęsti savyje pasitraukti. Mažiau komunikacijos – vyksta gilus vidinis darbas. Parenkite aiškų dienos režimą. Mėnuo palankus vaiko vidinių dvasinių vertybių, gyvenimo kriterijaus ir ašies formavimui. Taip pat formuojasi protas ir mąstymas. Patvarumas ir kantrybė, ištvermė ir darbštumas, veržimasis prie tvarkos. Jei turite stiprų vienatvės jausmą, šis mėnuo vaikui bus kritiškas. Stenkitės atsikratyti sielos ilgesio ir vienatvės, priešingai jūsų vaikas gali gimti anksčiau laiko. Vyksta aktyvi statyba skeleto, sąnarių, kūdikio kūno raiščių, šiuo laikotarpiu reikia valgyti daug kalcio, magnio, kalio ir kitų mineralų. Klausa šį mėnesį - įdomiausias vystymosi faktorius. Motina pastebi, kad vaikas reaguoja į garsus, balsus, muziką, jos nuotaika. Jame vyksta septenero planetų apibendrinamas (septynių pagrindinių planetų astrologijoje). Jų pakanka, kad suformuoti pilnavertę kokybę. Priešlaikinis gimdymas - vienas iš to laikotarpio pavojų. Jei priešlaikinis gimdymas įvyko, iš motinos ir tėvo reikės visų jų asmeninių savybių, kad pirmaisiais metais duoti savo vaikui tas kokybes ir savybes, kurių jis sugebėjo įgauti per nėštumo laikotarpį. Neišnešiotiems kūdikiams trūksta vidinės laisvės ir didelės Kosminės Meilės. Šios kokybės formuojasi aštuntą ir devintą nėštumo mėnesius.

Aštuntas Mėnulio mėnuo pažymėtas Urano planeta. Centrinė nervų sistema, kraujagyslės baigia formuotis ir stiprėja per šį laikotarpį. Laisvės troškimas, meilė kelionėms, giminystės su pasauliu jausmas – tai aukščiausios kokybės, kurios šiuo metu gali nusėsti jūsų vaikutyje. Uranas neša avantiūrizmo, atvirumo, netikėtumo ir staigiu nušvitimų; galbūt, jie nusės ir jūsų kūdikyje. Tolimųjų žvaigždžių įtaka pajusime per poveikį ieškoti gyvenimo prasmės arba per naujus kaprizus. Stipri tėvo įtaka būsimo vaiko sąmonei.

Devintas Mėnulio mėnuo įtakojamas Neptūno. Patinimai, ašaros, užgaidos, pasipiktinimai ir nemiga. Jums atrodys, kad niekas nemyli jūsų... Arba, priešingai, jaučiate meilės begalybės antplūdį kiekvienam sutiktam, jūs matote harmoniją kiekvienoje Visatos detalėje, arba matote jums viską beprasmišką ir absurdišką. Ką jūs jaučiate dabar, nusės jūsų vaikutyje. Atleidimas ir priėmimas – tai viskas, ko reikia iš jūsų ypač aktualiu šiuo laikotarpiu. Devintame mėnesyje formuojasi meilė visam kas gyva pačia aukščiausiąja prasme. Lai jūsų mintys bus apie Kosminę Meilę – ir aukštesniųjų sferų harmoniją aplanko jūsų vaikelį. Dešimtas Mėnulio nėštumo mėnuo, dažnai trumpas, pažymėtas Plutono ženklu. Energijos, jėgos, magija planeta. Šį mėnesį formuojasi regeneracija, gebėjimas atkurti gyvybingumą, griaunanti arba kūrybinė energija. Jis, kaip grybai po lietaus, sukaupė jėgas ir pramuša sau kelią į pasaulį. Dešimt Mėnulio mėnesių jūs gyvenote kartu. Unikalus įvykis. Tai buvo tik jums ir ŠITAM vaikui. Kaip pasiruošti jo sutikimui nauja kokybe? Artėja „ Aušra“ ...

Medžiaga paruošta pagal T. Globą

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.