Straipsniai

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Atrologė Rita Vainauskienė - Horarinė astrologijaAstrologė Rita Vainauskienė sako, kad tinkamai ir laiku paklausus, horarinė astrologija  atsakys į bet kurį užduotą klausimą. Be to, net nereikia žinoti tikslaus gimimo laiko ir vietos. Svarbiausia, kad klausimas „pribręstų" žmogaus tiesiog viduje. Tai ženklas, kad atėjo laikas ieškoti  atsakymo...

Kada susidomėjote horarine astrologija?

Maždaug prieš 12 metų, kai pradėjau mokytis astrologijos. Tais laikais knygų šia tematika buvo mažai. Kartą užėjau į ezoterinį knygynėlį pasidairyti ko nors naujo. Staiga  mano dėmesį patraukė XVII a. astrologo Viljamo Lilio veikalas apie horarinę astrologiją. Pavarčiau jį ir nieko nesupratau, bet vis tiek nusipirkau. Jaučiau, kad ne veltui ši knyga pateko į mano rankas – dar ateis laikas šia informacija pasinaudoti. Ir jis iš tiesų atėjo, tik šiek tiek vėliau, kai pradėjau gilintis  į astrologiją.

Pirmoji rimta horarinės astrologijos patirtis buvo susijusi su nusikaltimu. Naujųjų metų naktį apvogė pažįstamo žmogaus namą. Sulaukusi klausimo telefonu, nusprendžiau pažiūrėti, ką apie nusikaltimą byloja horarinė astrologija: kiek buvo vagių, kokio amžiaus, kas jie tokie ir pan. Horoskopas rodė, kad tai buvo du jauni pažįstami žmonės.  Vėliau paaiškėjo, kad tai tiesa. Du jauni vyrai buvo nufilmuoti bankomato vaizdo kamerų, kai bandė iš pavogtų kortelių išsiimti pinigų. Po šio įvykio pradėjau nutariau rimčiau  domėtis horarine astrologija.

Ši astrologija reikalauja didelio tikslumo...

Taip. Horarinė  astrologija yra tarsi aukštasis pilotažas, tad iš karto griebtis jos nederėtų. Iš pradžių reikia gerai išmanyti bendrąją astrologiją: planetas, stichijas, 12 būstų reikšmes ir pan. Kiekvienas būstas susijęs su skirtingomis socialinėmis sritimis. Todėl svarbu tiksliai žinoti, kuriai jų priklauso teismų, sveikatos, karjeros klausimai, pamesti daiktai ir t. t.

Beje, viduramžių astrologai horarinę astrologiją išmanė itin gerai. Ji buvo labai naudinga dėl to, kad nereikėjo žinoti besikreipiančio žmogaus gimimo laiko ir  Zodiako ženklo. Tuo metu gal tik kilmingieji žinojo tikslų savo gimimo laiką. Taigi ši astrologija buvo puiki priemonė, padedanti spręsti problemas, nustatyti palankų laiką tam tikriems įvykiams, sutartims ir pan.

Ar iš tiesų čia nereikia žinoti net kas tu esi, kur gimei ir t. t.?

Taip, nes tai yra ne žmogaus, o jam iškilusio klausimo horoskopas. Atsakymą duoda tai, kaip paklausus išsidėsto Saulė, Mėnulis ir kitos planetos. Pavyzdžiui, žmogus pametė pasą ir klausia: „Kurioje vietoje jis galėtų būti?". Klausimo horoskope išanalizavus palnetų padėtį galėsime rasti, kur daiktas yra, taip pat šalia esančius daiktus... Taigi atsakymas gali būti, pavyzdžiui toks: „Toje vietoje, kur mėgstate sedėti, šalia daug knygų ir yra karščio šaltinis". Vadinasi, jo reikės ieškoti už radiatoriaus, prie židinio ar pan. Ieškant pamestų daiktų, astrologai tampa lyg sekliai, kurie pagal horoskopo nuorodas padeda žmogui surasti tai, ko jis ieško.

Kai kurie horarinės astrologijos žinovai padeda ieškoti netgi dingusių žmonių, pagrobtų vaikų. Daug tokių istorijų teko girdėti iš kolegų Rusijoje, Ukrainoje, Italijoje, Amerikoje. Jie buriasi į grupes, kad padėtų vieni kitiems.  Tačiau šis darbas labai sunkus. Neįmanoma visko išmanyti. Netgi horarinė astrologija turi savo pakraipų. Todėl kiekvienas renkasi tai, kas jam artimiausia.

Kaip tinkamai formuluoti klausimą, kad astrologas pateiktų tikslų atsakymą?

Tai labai svarbu. Horarinė astrologija veiksminga tik tada, kai klausimas „pribręsta" žmogaus viduje. Jei užduosite penkis klausimus vien tik iš smalsumo, atsakymo nebus (pakartoti tą patį klausimą tikslinga  po  6 savaičių). Klausimas žmogui turi būti itin svarbus. Taigi, tokie klausimai kaip „draugė prašė paklausti..." netinka. Tačiau yra metodų, kurie leidžia atsakyti į klausimus apie artimuosius. Tarkime, „ar mano brolis atgaus pinigus, ar parduos tėvai žemę, ar pavyks mano vaikui laimėti konkursą?". Tuomet horoskope būstas, nurodantis asmenį, apie kurį klausiate, tampa pirmuoju būstu.

Kad astrologas pateiktų tikslų atsakymą, svarbu, jog klausiantysis negudrautu -  užduotų tą klausimą, kuris iš tiesų rūpi. Pavyzdžiui, gali būti klausiama, ar pasiseks naujame darbe, o mintyse kirba klausimas – ar uždirbsiu daugiau pinigų? Būkite sąžiningi, tada ir atsakymą tikslesnį gausite.

Kaip žymėti klausimo laiką? Ar tai reikia daryti patiems?

Jeigu klausimas dar slypi žmogaus viduje, neištartas garsiai, jo laiko žymėti nereikia. Tik tada, kai klausimas aiškiai įvardijamas žodžiu arba raštu, nustatomas jo laikas. Kalbėdama su žmogumi – telefonu arba akis į akį – būtinai pažiūriu į laikrodį, kada jis paklausė tai, kas jam svarbiausia. Tai ir yra horarinės astrologijos laikas. Kol mintys tik sukasi galvoje, tol nieko žymėti nereikia.

Ar į visus klausimus galima atsakyti?

Būna klausimų, kurie pateikiami per anksti. Pavyzdžiui, dar neaptartos visos verslo sandorio sąlygos, o žmogus jau klausia, ar jis bus sėkmingas. Arba klausiantysis viduje jau yra apsisprendęs. Į tokius klausimus atsakyti nepavyksta. Kartą atėjusi moteris norėjo žinoti, ar jai verta priimti darbo pasiūlymą. Tačiau horoskopas rodė, kad ji jau apsisprendusi. Kartais horoskopas rodo, kad žmogus neteisingai formuluoja klausimą arba astrologas nėra pajėgus į jį atsakyti.

Kalbant apie temas, neįsivaizduoju klausimo, į kurį nebūtų galima atsakyti. Horarinė astrologija gali padėti rasti daiktus, parodyti, ar žmogus meluoja, ar vyras neturi meilužės, ar planuojamą vestuvių dieną nelis, kas bus kitas prezidentas ir t. t.

Senovėje klausimo horoskopas sudarinėtas dar įvairesnėms problemoms spręsti. Tarkime, „Kas pavogė mano žuvį?", „Ar mano žmona buvo ištikima, kol buvau jūroje?", „Ar mano vyras iš karo grįš sveikas?" ir t. t.

Kokie rūpesčiai dažniausiai kamuoja besikreipiančius į jus žmones?

Įvairiausi. Kartą kreipėsi moteris, kuri pas juvelyrą užsisakė brangių papuošalų. Jis paėmė pinigus, bet dirbinių nepagamino. Praradusi viltį atgauti pinigus, ji atėjo aiškiai formuluodama klausimą – ar man rašyti pareiškimą policijai?. Horoskopas rodė, kad ji juvelyrui turi pagrasinti, parašyti pareiškimą policijai, bet teismas neįvyks. Jeigu įvyktų, jis nebūtų moteriai nepalankus. Taip ir buvo – apgavikas išsigando, grąžino pinigus, ir teismo neprireikė.

Kartais, kad atsakymas būtų tikslesnis, pavyzdžiui, kai verslininkas kreipiasi, norėdamas išsiaiškini sandorio sėkmę, klausimo horoskopą papildau žmogaus asmeniniu horoskopu.

Ar pasitaiko, kad horarinę astrologiją žmonės  naudoja nesąžiningiems tikslams?

Kiekvienas astrologas turi savo darbo etiką. Aš niekada neatsakinėčiau į klausimus, kurie susiję su nusikaltimais, gali pakenkti kitiems ir pan.

Beje, yra tokia horarinės astrologijos rūšis kaip sporto spėjimai. Įspūdingai šioje srityje pasirodė žymus anglų astrologas Džonas Fraulis. Jis tiesioginėse televizijos laidose tikrindavo sporto varžybų baigties horoskopus. Jo spėjimai buvo labai tikslūs.

Tiesa, ne visi žmonės būna pasirengę išgirsti atsakymus. Prieš klausiant, reikėtų pagalvoti, ar aš tikrai norite žinoti tiesą. Būna, kad atsakymas nepatinka, žmogus supyksta, nekreipia į jį dėmesio. Vis dėlto kai kurie sugrįžta ir patvirtina, kad tikrai viskas buvo taip, kaip rodė klausimo horoskopas.

Kalbino Ramutė Šulčienė, straipsnis spausdintas žurnale Būrėja 2013 balandis NR. 4 (126)

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.