Straipsniai

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Medžiaga ruošta žurnalui „Tavo vaikas“

Gyvatės metai: 1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025, 2037

Ateinančius, 2013-uosius, valdys Juodoji vandens gyvatė. Ji išmintingas ir stiprus valdovas, kuris, pagal kinų kalendorių, viską kontroliuos tik nuo vasario 10 dienos. Ateinantys metai perims estafetę ir 2012-uosius tam tikru būdu tęs, nes stichija ir spalva abiejų šių ir praėjusių metų yra ta pati. Metai bus pakankamai dinamiški, besikeičiantys, nenuspėjami, tačiau jų tėkmė, palyginus su praėjusiais, atrodys šiek tiek sulėtėjusi, kadangi labiau pasireikš  In – moteriškoji energija.

2013-ais, Juodosios vandens gyvatės, metais būtina viską gerai apgalvoti ir planuoti, nes priešingu atveju galima padaryti klaidingų žingsnių. Smulkiems ir mažiems niuansams taip pat būtina skirti daug reikšmės, nes dalis problemų, kaip ir dauguma galimybių bus paslėpę tam tikrame laike ir į paviršių iškils staigmenų  pavidalu tik paskutinę akimirką. Šiais metais, kaip niekada anksčiau, bus teisinga ir būtina vadovautis taisykle „septynis kartus pamatuok, vienąkart nukirpk“. Daugelis žmonių už savo nugaros jaus sėkmę, tačiau pasitikėti nuolatiniu likimo palankumu neverta. Metų šeimininkė, Juodoji vandens gyvatė, duos žmogui tik tai, ką jis uždirbs ar užtarnaus savo darbu, ji niekada neduos dovanų ar avanso, taip kaip darė prieš tai buvęs Drakonas.

Meilė - santuoka

2013 Juodosios Vandens Gyvatės metais nebus audringų aistrų, labai ryškių romanų. Jausmuose ir santykiuose turėtų pasireikšti kiekvieno asmens atsakomybė už savo esamą partnerį. Tik partnerių sutarimu, gebėjimu tartis įsimylėjėliai ir sutuoktiniai galės smagiai leisti laiką, mylėti ir būti mylimi. Poros, kurių santykiai anksčiau nesusiklostė, 2013 m. pradžioje išsiskirs. Vestuvės, sušoktos 2013 m., ypač nuo birželio pabaigos, kuomet Jupiteris jau pereis į Vėžio ženklą, duos pradžią labai geriems ir glaudiems santykiams, ilgam ir  laimingam gyvenimui kartu. Bus galimybė sulaukti ir auksinių ir deimantinių jubiliejųJ .Tačiau nereikėtų skubėti priimant sprendimus dėl savo asmeninio gyvenimo – bus didelė klaidų tikimybė. Visi santykiai, pradėti Gyvatės metais, turi būti išbandyti laiko. Vieniši žmonės turės puikią galimybę sutikti savo meilę, bet retai kas sieks santuokos. Šiais metais, deja, bus daug paviršutiniško flirtavimo, romanų, neištikimybių, kas darys tolimesnį šių lengvabūdžių žmonių šeiminį gyvenimą neįmanomą. Santykiams su artimiausiais šeimos nariais reikėtų skirti didelę reikšmę, rūpintis ir padėti jiems tiek, kiek reikia, nes Gyvatė – garbingos šeimos šalininkė. Pavasarį ir rudenį bus įvairių gandų, tai – intrigų laikas, viską reikėtų spręsti taikiai, neprovokuoti susipykimų su giminėmis ir artimaisiais. Asmuo, kuris nori labai glaudžių santykių, laimės ir meilės, turėtų su partneriu būti maksimaliai nuoširdus, sąžiningas ir atidus.

Vaikai – gimę 2013 metais

Jeigu jūs artimiausiu metu planuojate tapti tėvais, tai vaikučio gimimui 2013-ieji bus idealiai tam tinkantis metas.

Žmonės, gimę Gyvatės metais, talentingi nuo iš prigimties. Jie gyvena ambicijų pasaulyje, turi stebėjimo dovaną. Atkaklumas, tikslingumas, sugebėjimas logiškai mąstyti – šios savybės būdingos visiems tiems, kuriems gimė šio paslaptingo gyvūno metais. Jie gali hipnotizuoti ir įtikinti. Tokie žmonės visada moka patikti, padaryti reikiamą įspūdį visiems tiems, kas juos supa.

Didžiulis pliusas po Gyvatės ženklu gimusio asmens yra jo nestandartinė reakcija, kuri jį gelbsti nuo pilkos kasdienybės. Gyvatė ne visada realybę suvokia taip, kaip kiti žmonės – ji žiūri kur kas giliau. Net pačiame linksmume Gyvatė gali įžiūrėti liūdesį, o liūdesyje, priešingai, gali pamatyti šviesos spindulėlį, progą linksmintis.

Žmogus, gimęs Gyvatės metais, nepasitikės svetima nuomone - Gyvatė pati pamatys esmę, kokia ji  bebūtų. Šis žmogus pasikliaus savu pasaulio suvokimu, ir tai teisinga. Būtent šis būdas padeda pamatyti reikalų esmę atmetus visus išankstinius nusistatymus ir objekto apkalbas.

Jeigu kalbėti apie gyvenimo bėdas ir nesėkmes, tai Gyvatė juos priima į širdį gana gyliai, tiesa, net ir artimi žmonės to gali nežinoti - Gyvatė moka slėpti jausmus. Gyvatė į bet kurį pradėtą darbą žvelgs labai atsakingai ir būtinai jį užbaigs. 2013 m. vaiko gimimui yra geri jeigu norite, kad jūsų vaikas būtų ramus ir subalansuotas iš prigimties, be to sumaniai akimirksniu reaguotų į aplink jį vykstančius pokyčius ir prisitaikytų prie jų bet kurioje situacijoje. Apie tokius žmones dažnai sakoma, kad jie pranoksta net partys save, kai eina į numatytą tikslą.

Vaikas–Gyvatė nuo vaikystės savarankiškai darys teisingus sprendimus, stebindamas, o kartais net į aklavietę statydamas savo tėvus. Kaip gi, toks mažas, o sprendžia kartais pakankamai sudėtingus klausimus! Pasitikėkite savo vaiku, suteikite jam galimybę priimti tuos sprendimus, stebėkite ir koreguokite jį kiek įmanoma nepastebimai, padarykite taip, kad jis pasitikėtų jumis, ir nustebsite, kad jūsų šeimoje auga toks protingas ir teisingas žmogus. Tarp vaikų, vaikui-Gyvatei yra nelengva. Jis vienu žingsniu lenkia savo bendraamžius, kai kiti žaidžia ir stumdosi, mažoji Gyvatė veikia rimtai, o tai ne visuomet yra suprantama. Bet nesijaudinkite, nes Gyvatė ras išeitį iš sunkios padėties santykiuose su vaikais, jei tokių atsiras. Vaikai-Gyvatė su bendraamžiais į kontaktą sueina ne iš karto, ir, kaip taisyklė, turi ne daugiau nei vieną ar du draugus, bet dauguma iš jų tikri! Mokantis mokykloje vaikams-Gyvatėms padeda jų išradingumas ir atkaklumas. Jiems lengvai sekasi tikslieji mokslai, kurie kitiems dažnai būna ne pagal jėgas - matematika ir fizika. Kaip ir visus dalykus, kur reikia gero loginio mąstymo, jie juos įveikia be sunkumų. Bet kartais šie vaikai renkasi humanitarinius mokslus. Tėvai neturėtų versti savo vaikus mokytis tą ar kitą dalyką, jis turi rinktis pats,  tegul  jis mokosi tai, kas jam patinka. Tik šiuo atveju, vaikas-Gyvatė galės pasiekti savo tikslą ir tapti sėkmingu žmogumi.

Jeigu gims berniukas, tai vyras, gimęs Gyvatės metais, bus jautrus, emocingas, ambicingas, seksualus ir valingas stipriosios lyties atstovas. Jis visada vertins savo asmenybę, sugebės pasiekti numatytą tikslą. Tiesa, charakteris vyro-Gyvatės gali būti  nervingas ir irzlus, bendrauti su juo bus sunku. Tačiau tai yra smulkmenos palyginus su kitomis jo dorybėmis.

Žymūs vyrai, gimę Gyvatės metais: Aristotle Onassis, Tonis Bleras, John Malkovich, , Francas Šubertas, Johanas Volfgangas Gėtė, Kondratas Kaveckas, Kazys Boruta, Vladimiras Majakovskis, Mao Dzedunas, Bela Bartokas, Pablo Pikaso, Juozas Naujalis, Mohandas Gandis, Kazys Bradūnas, Romas Kalanta, Džonas Fidžeraldas Kenedis, Vytautas Kalinauskas, Martinas Liuteris Kingas, Yasser Arafat, Alfred Nobel.

Jei jums gimtų mergaitė, tai moteris, gimusi Gyvatės metais, tikrai turės skvarbių, viską „pramušančių“ savybių. Ji į tikslą eis nesiskaitydama su niekuo, negalvodama apie tai, kaip į ją žiūri, kaip ją vertina artimieji ar aplinkiniai. Gyvatė-moteris įžeidi, nemėgsta kritikos ir yra linkusi į agresijos protrūkius. Bet moka gyventi taip, kaip diktuoja jos prigimtis: sulaikyti greta savęs žmones, naudojant įvairius metodus, įskaitant ir jėgą.

Žymios moterys, gimusios Gyvatės metais: Greta Garbo, Ella Fitzgerald, Indira Gandi, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Benazir Bhutto, Daina Gudzinevičiūtė, Žaklin Kenedi,  Kim Besindžer, Orpah Gail Winfrey, karalienė Elizaveta I, Sara Džesika Parker, Tina Turner, Kristina Kazlauskaitė, Janina Lapinskaitė, Ona Skaistutė Idzelevičienė, Vivienne Westwood, Sezarija Evora.

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.