Astrologijos ABC

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pilnaties diena, o dar penktadienis ir 13-oji... Skamba truputi bauginančiai, ypatingai ir paslaptingai. Tačiau nusijuokite smagiai ir jokių baimių neįsileiskite, juk penktadienis Veneros diena, parodykim daugiau pagarbos šiai meilės deivei, kuri savo ruožtu mūsų gyvenimui visada nori suteikti tik harmonijos ir šviesių akimirkų. Pažvelkime geriau, kokia tai pilnatis, ką ji mums nušviečia, į ką atkreipia dėmesį, kokiose temose ar srityse padeda atsirinkti ir atsisakyti trukdžių.

Saulė Dvyniuose, o Mėnulis Šaulyje – ši opozicija visada įjungia informacijos, išsilavinimo ar kelionių temas. Per jaunatį Dvyniuose parodėme sugebėjimą rinkti informaciją, net menkiausia detale negalėjo prasprūsti pro mūsų akis. Žinome apie viską po truputį, matome ir skleidžiamės keliomis kryptimis. O dabar, kai  Mėnulis pateko į Šaulio zoną, jis mėgsta pažvelgti į tolimesnės ateities perspektyvas, skatina tyrinėti toliau, plačiau ir tuo pačiu giliau. Įsijungia jau nebe horizontalusis, o vertikalusis informacijos gavimo būdas. (Pažiūrėkite Šaulio ženklo simbolinį ženklą, pamatysite strėlę nukeiptą aukštyn). Ji tampa prasmingesnė, atitinka mūsų giluminius dvasinius siekius, suteikia gyvenimo prasmės paieškoms optimizmo ir entuziazmo.

Labai įdomi ir tuo pačiu prasminga dabartinė Dvynių valdovo (Merkurijaus)ir Šaulio valdovo (Jupiterio) padėtis. Abu jie šiuo metu Vėžio ženkle, kuris iš kitų zodiako ženklų išsiskiria rūpestingumu šeimai, noru puoselėti tradicines vertybes, ypatingu jautrumu ir emocionalumu. Taigi, įsiklausydami į savo tikruosius vidinius poreikius, įkvėpti pačių geriausių tradicijų, pasiremdami neišmatuojamais mūsų protėvių dvasinių ieškojimų lobynais, perženkime-išsilaisvinkime-ištrūkime iš savo emocinių baimių, energetinių blokų, svetimų nuomonių, diktuojančių ko reikia ir ko nereikia mums daryti gyvenime, svetimų tikslų siekimo. Labiau pasitikėkite savo jėgomis, idėjomis, norais ir kilstelėję sėdynes nuo sofkutės, atsitraukę nuo virtualaus pasaulio leiskitės ieškoti naujos patirties į realų gyvenimą, patirkite savo didįjį nuotykį, kuris ir vadinasi – GYVENIMAS !!!

Pastebėkite ir įvertinkite tuos, kurie visada šalia ir palaiko jus bet kokiose situacijose.

Išsigryninkite savo tiesas ir vertybes.

Raskite tai, kas uždega jūsų vidinę ugnį, suteikia aistros gyventi.  

Ištrūkite ten, kur tik išdrįsdavote pasvajoti.

Mąstykite plačiau, drąsiau, optimistiškiau ir rasite savo gyvenimo prasmę ar pašaukimą.

Astrologė Rita Vainauskienė

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.