Astrologijos ABC

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jaunatis Dvyniuose gegužės 28 d.  21:40 val. mums primins – nepraleiskite galimybės palinkėti sau naujų patirčių, atrasti šviežių, kaip vasarinis vėjo gūsis idėjų. Dvyniai yra kintantis oro stichijos ženklas, todėl mums jie visada asocijuojasi su greitais ir netikėtais pokyčiais. Jie jaučia malonumą nardydami mentaliniuose bekraščiuose vandenynuose ir su malonumu trokšta dalintis gauta informacija. Mums jie atrodo kaip pienės paleisti pūkai, nevaldomi, be kontrolės ir aiškios krypties, judantys ten, kur juos gena vėjelis. Gal dėl to ir nenorime priimti šio ženklo rimtai, o be reikalo.

Būtent Dvyniai turi tam tikrą  misiją šioje žemėje – perduoti nepakeistą, nesuterštą, tyrą kaip krištolas mintį, žinią, idėją ar žodį. Laiku ir vietoje suvesti tinkamus žmones, būti šauniais gyvenimo pakeleiviais. Jų perduodama mintis tokia – išmokite džiaugtis ne rezultatu, o pačiu gyvenimo procesu.

Taigi,  šis jaunas mėnulis Dvyniuose, tai galingas laikas pageidavimams , susijusiems su ryšiais, kontaktais, kurie daro jūsų gyvenimą laimingesnį ir turiningesnį bet kurioje srityje, kuri yra Jums svarbiausia : asmeniniai  santykiai, bendraminčiai, geri bičiuliai, socialiniai ar verslo partneriai. Pagalvokite ir surašykite savo norus į didelį ir gražų popieriaus lapą, kokių pokyčių tikitės bendravime, kas yra tobulintina ir siektina, ką reikia keisti norint išvengti nesusipratimų, kaip ištrūkti iš įprastinių kasdieninių nuvalkiotų ir nuspėjamų pokalbių, kurie santykiuose atveda vis prie tų pačių, mus netenkinančių rezultatų. Pasitelkime Dvynio valdovo Merkurijaus žodžio magiją ir galią. Raskime tą stebuklingą žodį ar frazę, kurį giliai pasieks mūsų sielą, kalbėkime iš širdies ir pamatysite laikui einant rezultatą – žmonės jus pradės ne tik klausyti, bet ir girdėti. Nebesijausite tada vieniši ir nesuprasti.

Dvynių jaunatis pažadins jūsų smalsumą, todėl galite pasirausti savo galvose ir prisiminti ką svajojote dar patirti, išmokti. Kokių žinių jums dar trūksta, kokio Mokytojo  ar tiesiog įdomaus žmogaus norite pasiklausyti, o gal net ir padiskutuoti, kad išgirsti kažką naujo, šviežio, įkvepiančio, kas padėtų giliau suvokti  save, aplinkinius ir padarytų gyvenimą prasmingesniu.

Pats laikas pasvajoti, o laikui einant įgyvendinti fantastiškus kelionių planus. Juk kiekviena pamatyta šalis, sutiktas žmogus, paragautas nacionalinis patiekalas, pamatytas spektaklis ar aplankyta paroda visada praturtina mus, suteikia peno apmąstymams ir prabunda noras pamatytas svečiose šalyse geras idėjas įgyvendinti ir savo gyvenime.  Mėgstantiems ir galintiems rašyti – geros idėjos internetiniams dienoraščiams, naujai kuriamiems web puslapiams, nauji projektai susiję su įdomių ir naudingų knygų leidyba. Rašykite, Merkurijus padės paaštrinti jūsų mintį. Jei rašyti nenorite, paimkite į rankas gerą knygą, kuri taps jūsų  sielos atgaiva ar įkvėpimo šaltiniu.

Dvynių jaunaties horoskopo momente matome dar porą planetų, aspektuojančių jaunaties laipsnį. Jos taip pat suteikia atspalvių arba perspėja dėl galimų klaidų, kuriant savo norus. Įtemptas aspektas su Neptūnu perspėja, jog atsirinkti informaciją, kuri jus pasiekia įvairiais būdais ir keliais, teks labai kruopščiai. Neptūnas visada būna linkęs jūsų svajones versti į gražias  iliuzijas, todėl planus  kurkite, bet neskubėkite strimgalviais jų įgyvendinti. Tikrinkite informaciją per kelis kartus, įsitikinkite ar ji atitinką realybę. Rekomenduočiau peržiūrėti ir darbų apimtį. Vienu metu pradėti ne 5 projektus, o apsistoti ties vienu, pačiu geriausiu.

Norų kūrimui pats stipriausias laikas visada yra pirmosios 8 valandos. O toliau kiek silpniau, tačiau energetiškai pakankamai stipriai dar vis veikia 40 valandų.  

Puikios ir prasmingos jaunaties Dvyniuose !!!

Astrologė Rita Vainauskienė

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.