Astrologijos ABC

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vedų (Jyotish) astrologija labai dėmesinga santuokos tematikoje. Santuoka Indijoje tai šventa sąjunga, kurioje partneriai turi pasiekti harmoniją Dharmoje (pareigų ir įstatymų laikymasis), Artchoje (materialinė gerovė, jos gerinimas), Kamoje (jausmingumo ir seksualumo išlaisvinimas) ir Mokšoje (išsilaisvinime).

Kaip žinome – santuokai poras parenka Indijoje tėvai su astrologais, o meilė porose ateina tik po santuokos užmegztų saitų, todėl astrologams tenka ypatingas vaidmuo parenkant gyvenimo partnerį. Svarbu gyvenimo trukmė (kad nesikankintų netekę sutuoktinio), seksualinio temperamento derinys, kiek dažnai reikia, ar reikalinga ilga meilės preliudija, kaip greitai pasiekia malonumo kulminaciją, fizinis atitikimas ir kiti svarbūs momentai.

Taigi, viena iš nagrinėjamų horoskope temų –  kaip nustatyti seksualumą ir vyriško pasididžiavimo dydį. Informaciją pateikia vedų astrologas prof. Basistha Tiwari savo knygoje apie santuoką.

Analizuojant visada reikia daryti elementų sintezę, atsižvelgiama į Mėnulį, Saulę, Marsą ir Venerą (indų sistemoje nagrinėjamos tik 7 realios planetos ir Rachu-Ketu, kurie vedų astrologijoje žiūrimos kaip planetos). Žiūrima dar Navamsa ir dar keletas svarbių parodymų. Bet tam jau reikia astrologinio raštingumo -  kompetencijos.

 • Mėnulis (Čandra) – viena iš svarbiausių planetų, jis parodo žmogaus psichines būkles, nuo kurių aplamai priklauso viskas, tame tarpe ir seksas.
 • Saulė (Surja) – jos padėtis svarbi būtent vyrų horoskope, nes seksas kaip savęs įtvirtinimas, tai padeda įtvirtinti jų savivartę, pasitikėjimą savimi, ji parodo jų asmeninę galią.
 • Marsas (Mangala) – seksas visada būna susijęs su fizine apkrova, drąsa ir atkaklumu. Horoskope jis gali parodyti kokia – į ilgį ir į plotį – ir kiek trunka erekcija.
 • Venera (Šukra) – tai jausmingumas ir pasitenkinimas, kokie seksualiniai pomėgiai.

Profesorius siūlo analizuoti 8 būstą, kuriame matysime seksualinį patrauklumą, seksualinę jėgą, ypatumus, tą būstą išnagrinėjus galima suprasti kokio dydžio bus vyriškas pasididžiavimas. Vyrai, jei norite papildyti ar paneigti, mielai išklausysim :) .

 • 8-as būstas valdomas Saulės, arba jame matome Saulę – vyriškas orumas normalaus dydžio, stiprūs seksualiniai troškimai ir prisirišimai. Pajėgumas priklausys nuo pačios Saulės padėties, kiek ji pažeista ar gerai aspektuota.
 • 8-as valdomas Mėnulio arba esantis tame būste parodo, jog parametrai normalaus dydžio, tačiau sugebėjimas jį valdyti priklausys nuo emocinio stovio.
 • 8-as būstas valdomas Marso, arba ten Marso buvimo vieta – parametrai į mažesnę pusę, tačiau daug entuziazmo, jautrumo (greito reagavimo) ir energijos.
 • 8-ą būstą valdo Merkurijus (Budcha) arba jis ten stovi – žinant Merkurijaus neutralią prigimtį, seksualinio gyvenimo pagerinti jis nelinkęs, linkęs būti kasdieniškas, aktyvumas mažiau vidutinio, nežiūrint į tai, jog pats vyriškas orumas gali būti ir į didesnę pusę.
 • 8-as būstas valdomas Veneros arba jos buvimas tame būste – didelis jausmingumas ir seksualinis patrauklumas. Vyriškas pasididžiavimas tokio dydžio, kuris moteriai suteikia maksimalaus pasitenkinimo.
 • 8-as būstas valdomas Jupiterio (Guru) arba pats Jupiteris stovi jame – piniginiams reikalams ar dvasiniams ieškojimams puiki vieta, tačiau dėl seksualinio jausmingumo tai nėra stipri padėtis. Vyriško pasididžiavimas vidutinio dydžio ir jo veiklumas tiesiog normos ribose, be didelių aistrų ir nuklydimų.
 • 8-as būstas valdomas Saturno (Šani) arba jis ten stovi – vyriškas orumas gal ir ilgas, tačiau vangus, patižęs ir mieguistas (beveik Nirvanos būsenoje). Seksualumas prilaikytas, norai kuklūs, vyrauja konservatyvumas ir šaltumas.
 • 8-as būstas kuriame matysime Rachu – įtakoja labiau seksualinį temperamentą. Rachu vedų astrologijoje sietinas labiau su žemiškuoju – troškimų pradu, todėl seksualinis temperamentas gali būti nepasotinamas. Kitaip tariant sekso maniakas.
 • 8-ame būste Ketu – problemos reprodukcinėje sistemoje, nedidelis, kuklus seksualinis temperamentas, tačiau suteikia jautrumo ir tai padeda patenkinti-pajausti kitą partnerį.

Mergaičių horoskope reikia analizuoti 7-ą būstą, kuris parodo būsimą sutuoktinį ir visą jo potencialą. Antras vyras – žiūrime 9-ą būstą, trečias – 11-ą būstą.

astrologė Rita

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.