Astrologijos ABC

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

MĖNULIO KALENDORIAUS DIENŲ ENERGETIKA

Mėnulio diena – tai laikas, kuris prasideda nuo Mėnulio patekėjimo iki jo nusileidimo. Išskyrus pirmąją mėnulio dieną, ji prasideda jaunaties momentu ir nesutampa su patekėjimo momentu. Pirmoji mėnulio diena baigiasi artimiausiu momentu po Mėnulio jaunaties patekėjimo. Todėl pirmoji mėnulio diena gali būti labai trumpa – tik 24 minutės. Ji būna net dar trumpesnė – iki 10 min., o kartais trunka keletą valandų.

Ji gali prilygti ir įprastai Mėnulio dienos trukmei. Mėnulio mėnuo trunka 29, o kartais ir 30 mėnulio parų. Trisdešimtoji diena, taip pat gali būti labai trumpa: ji baigiasi ne su artimiausiu mėnulio patekėjimu, o jaunaties patekėjimo momentu,  kuris gali įvykti trumpame tarpe tarp dviejų Mėnulio patekėjimų. Trukmė kitų mėnulio dienų yra apytiksliai vienoda.

Pereikime prie detalaus kiekvienos mėnulio dienos charakteristikos:

1-oji mėnulio diena. Simbolis: Šviestuvas

Labai graži, švari ir šviesi diena. Tačiau, pirmoji mėnulio para kartais trunka tik keletą minučių, todėl žodis „para“ gali būti naudojamas labai sąlyginai. Bet kuriuo atveju, trunka pirma mėnulio diena ilgai arba trumpai, bandykite nepraleisti šio momento, nuo jo gali priklausyti viso mėnesio sėkmė. Naujas mėnulio ciklas dar tik prasideda, todėl tą dieną labai gerai būtų sudaryti įvairius planus mėnesiui į priekį ir svajoti. Tos dienos planai ir svajonės būtinai išsipildys – tiesa, tik tuo atveju, jei jūsų ketinimai yra švarūs ir nėra susiję su noru pakenkti kitam, su mirtimi. Negerus planus kurti pirmąją mėnulio parą pavojinga,  jie gali baigtis jums nelaime. Tai atvejis, kai jūs neturite kasti duobę kitam, kad patys į ją neįkristumėte. Visos švarios ir šviesios svajonės ir planai, jei juos detaliai apgalvosite ir kuo aiškiau įsivaizduosite, ir ypač jei jie atitinka jūsų tikruosius norus, poreikius ir tikrai jie jums svarbūs, – išsipildys mėnesio eigoje net be jokio jūsų įsikišimo. Tokia neįprasta ta pirmoji mėnulio diena – tiesiog magiška, visi norai išsipildo tarsi mostelėjus stebuklinga lazdele. Šią dieną gerai draugams ir priešams atleisti skriaudas. Tai pavyks lengviau nei kitomis dienomis, taip pat paspartins jūsų planų įgyvendinimą. Bet pradėti naujų darbų tą dieną nereikėtų – apsiribokite tik planais ir svajonėmis.

Sapnai. Jeigu sapnuojasi kas nors gero – tai džiaugsmo link, jeigu kas nors blogo –  nekreipkite dėmesio, tai lengvai savaime nueis, jei jūs nesutelksite per daug dėmesio šiam sapnui, o lengvai ji paleisite nuo savęs. Šios dienos sapnai nesunkūs.

2-oji mėnulio diena. Simbolis: Gausybės ragas.


Jei turite polinkį į godumą, tą dieną jis gali pasireikšti. Kaip elgtis? Negalima duoti laisvę šiam blogiui, bet, priešingai, stengtis būti dosniam. Padovanokite kam nors (o gal ir sau) dovaną, paskolinkite pinigų, išdalinkite nereikalingus jums daiktus – viskas atsimokės, viskas grįš pilnai. Pradėti naujus rimtus darbus vis dar nereikėtų, toliau apmąstykite savo planus, kaupkite jėgas jų įgyvendinimui. Išimtis: galite pradėti užsiimti fizine veikla arba pradėti įsisavinti  naujas žinias. Tą dieną gali kilti žvėriškas apetitas. Prisivalgyti bet ko nereikėtų, tačiau to, ko jums tikrai norėtųsi, neatsakykite sau. Instinktas nenuvils jūsų: šią dieną galite savo pojūčiais labai tiksliai nustatyti, koks maistas jums naudingas, o kas žalinga. Tai, ko norisi – tai ir naudinga. Kas nepatinka – žalinga. Beje, tai taikoma ne tik produktams, bet ir žmonėms. Tą dieną jūs labai aštriai jausite, su kuriuo reikia bendrauti, o su kuo nevertėtų,  kur jūsų žmogus, o kur – svetimas. Tą mėnulio parą pageidautina, kad būtų išvengta konfliktų  ir emocijų protrūkių.

Sapnai. Šią mėnulio parą sapnai, kaip taisyklė, nerimti, tikėti jais nereikia. Jei sapne jūs negalite įveikti kokių tai kliūčių, tai iš tikrųjų jas lengvai įveiksite.

3-ioji mėnulio diena. Simbolis: Leopardas.

Jeigu iki šiol mes svajojome ir kūrėme planus, tai dabar atėjo laikas veikti. Pasyvumas tą dieną net pavojingas. Pasyvūs žmonės pralaimės ir gali būti traumuoti – tiek fizinę ir psichinę prasme. Tą mėnulio dieną-parą ore skraido agresija. Nusiteikite savigynai, jei nenorite būti tarp aukų. Vidaus organizmo energija tą dieną yra itin stipri, todėl jums užteks jėgų ir gintis, ir naujų darbų pradžiai, ir net gi tam, kad pulti į kovą. Pageidautina tą dieną suteikti sau didelį fizinio aktyvumo krūvį, nes kitaip visa jūsų sukaupta energija nebus panaudota, o „surūgs“ jumyse, ir ji bus jums kenksminga, gali nukentėti vidaus organai, prasidėti ligos.

Sapnai. Šios mėnulio paros sapnai retai išsipildo, tačiau jie gali būti jūsų stiprybės išbandymas. Pavyzdžiui, jums teks su kažkuo kovoti – nugalėti ar pasiduoti nugalėtojo malonei? Jei sapne staiga jūs „supasavote“, nesvarbu: prabudus „praloškite“ sapną vaizduotėje iš naujo, taip, kad būtų jums pageidautina pabaiga.

4-toji mėnulio diena. Simbolis: Rojaus medis, gėrio ir blogio pažinimo medis.

Nelabai laiminga diena. Kaip pamenate, Adomas ir Ieva, valgydami pažinimo medžio vaisių, nusidėjo. Ir ši diena yra nuodėminga. Galimos visų rūšių pagundos, gali būti jums pasiūlyta pasirinkti tarp gėrio ir blogio, ir jus patrauks padaryti kažką negerą.... Todėl geriau dešimt kartų pagalvoti prieš ko nors imantis. Nedarykite skubotų sprendimų. Pabandykite visomis jėgomis pabėgti nuo blogio. Ši diena yra gera  pasyvumui, dykinėjimui, vienatvei. Gera diena imtis tylių namų darbų ir ramiai pailsėti su šeima.

Sapnai. Šios mėnulio paros sapnuose kažkaip gali reikštis jūsų tėvai. Tai nurodymas: turime praanalizuoti, kokios problemos jūs paveldėjote iš jų ir pradėti jas spręsti. Jei sapnuojasi pavojus – tai įspėjimas, kad turite būti ypač atsargūs.

5-toji mėnulio diena. Simbolis: Vienaragis.

Tą dieną viskas yra įmanoma, jei esate labai veiklūs ir stengiatės pasiekti tikslą. Puikiai įsisavinamos žinios. Virškinamas ir maistas, todėl pasitikėkite savo skoniu ir valgykite sočiai. Jūsų virškinimo sistema šiandien susidoros su krūviu geriau nei kitomis dienomis, bet vis tik bandykite nepersivalgyti. Tą dieną, jūs galite ginti savo principus, įsitikinimus, idealus – jums tai pavyks puikiai. Jei reikės pastovėti už kito asmens garbę ir orumą – nedvejodami skubėkite į mūšį, tiesa yra jūsų pusėje ir jūs laimėsite. Galite ir turėtumėte aktyviai rodyti savo emocijas – jūs būsite suprasti teisingai.

Sapnai. Labai gerai, jei tądien jūs sapne verkiate – tai apsivalymas, organizmas tokiu būdu tvarkosi. Jei sapnai yra susieti su keliu, su eismu – pas jus viskas yra gerai. Jei sapnuojate ką nors nemalonaus – tai ženklas, kad turėtumėte rūpintis savo sveikata.

6-oji mėnulio diena. Simbolis: Paukštis.

Tai vienatvės ir nuolankumo diena. Reikėtų imtis eilinių, paprastų darbų, tačiau bet kuriuo atveju nebambėti ant gyvenimo, aplinkybių, artimųjų. Bet kuriam nepasitenkinimui – savimi arba kitais – dabar ne laikas. Priimkite visa tai, kaip yra, ir nenorėkite nieko kito. Tą dieną paaštrėja intuicija. Jei jūs būsite ramus ir tylus, galite suprasti tai, ko anksčiau nesupratote. Pavyzdžiui, gali atsiverti tikroji santykių su kokiu tai asmeniu prasmė. Įmanomas koks tai nušvitimas, praregėjimas: „Jis gi manęs nemyli, o tik apsimeta!“. O geriausia: „Jis tikrai mane myli, – o aš netikėjau ...“ Šią dieną gali net pasireikšti akivaizdi aiškiaregystės tendencija: galbūt, jūs tiksliai pajusite, kas vyksta dabar su jūsų mylimu žmogumi, jeigu jis toli nuo jūsų.

Sapnai. Jei prisisapnavo pažįstamas asmuo – tai ne atsitiktinai: jūs jam kažką skolingas. Sapnai gali būti užuomina dėl kokio tai reikalo, kurį būtina užbaigti.

7-oji mėnulio diena. Simbolis: Vėjų rožė.

Provokuojanti diena. Galbūt, būsite provokuojami padidintam plepėjimui, kad pasakytumėte keletą neapgalvotų žodžių. O šią dieną tuščiai plepėti negalima ir apskritai geriau kalbėti kuo mažiau. Visa gamta, visas pasaulis labai jautriai reaguos į kiekvieną žodį, net atsainiai numestą. Būkite atsargūs su žodžiais: viskas ką pasakysite – realizuosis gyvenime. Ką garsiai kažkam ar sau palinkėsite – viskas išsipildys. Ypač pavojinga tą dieną meluoti. Labai greitai tai taps žinoma. Bet už tai tą dieną išsipildys ir visi geri palinkėjimai. Labai pravartu tą dieną pasimelsti – malda greitai bus išklausyta. Tądien ypač pažeidžiami plaučiai. Saugokitės peršalimo.
Sapnai. Sapnai pranašiški. Labai greitai išsipildys.

8-oji mėnulio diena. Simbolis: Gaisras

Sąžiningai prisipažinti sau apie padarytas nuodėmes, nes diena labai gera gauti nuodėmių atleidimą. Atgailauti bus lengva, lengva bus ir atleisti nuodėmes kitiems. Todėl nepraleiskite geros galimybės, nes tai atgailos diena. Apgalvokite savo gyvenimą, prisiminkite praeitį. Tegul visa tai kas buvo nemalonaus praeityje: nesėkmės, nelaimės, nepageidaujami poelgiai, juodos mintys lai sudega, tarsi gaisro liepsnose. Gerai yra pabadauti, išvalyti ne tik sielą, bet ir kūną.

Sapnai. Jie gali būti pranašiški. Sapne jūs galite pamatyti užuominų apie savo tikrąjį uždavinį gyvenime ir net gi tai kuo reikėtų užsiimti. Galbūt pavyks suprasti, kokiai užduočiai atlikti jūs gimėte, kame jūsų gyvenimo prasmė.

9-oji mėnulio diena. Simbolis: Šikšnosparnis.

Sunkių energijų diena. Šios mėnulio paros energetika kraštutinai neigiamai įtakoja žmogų. Galimas nerimas, baimės, tamsios mintys. Vertėtų bijoti apgaulės ir visokių pagundų. Tą dieną labai lengva pasiduoti iliuzijoms ir apgavystėms. Gali pasireikšti aukšta savimonė – stenkitės išvengti to, priešingai pateksite į spąstus, būsite nubausti už išdidumą. Šią dieną geriau praleisti ramiame, kasdieniniame darbe. Būkite kuklūs. Naujų darbų geriau nesiimti – yra rizika suklysti vertinant savo galimybes ir sužlugdyti reikalą. Taigi,  ramiai tęskite jau pradėtą darbą. Jausmų geriau nerodyti. Galima nesėkmė, blogos naujienos. Pabandykite iškentėti be emocijų pliūpsnių. Nereikia nieko niekam įrodinėti, bandyti apginti savo nuomonę. Šiandien tai gali būti klaidinga.

Sapnai. Šios paros sapnams nereikia tikėti. Jie gali būti kankinantys, sunkūs, baisūs, – bet nieko nebijokite. Tai taip pat dienos provokacija. Ryte viskas išnyks be pėdsakų.

10-oji mėnulio diena. Simbolis: Fontanas.

Aktyvaus poilsio diena.  Gyvenimo energijos tėkmė žmogaus organizme didėja, jėgos gali pradėti mušti fontanu. Jas reikia nukreipti santykių šeimoje stiprinimui, namų įrengimui, gerovės sukūrimui, tobulinimui. Gerai šią dieną galvoti apie savo šeimos, savo protėvių tradicijas, kaip jas išlaikyti ir stiprinti. Labai gerai pradėti statyti naujus namus ir būtent  tą dieną. Ir bendrai kūrimas visomis prasmėmis – svarbiausias šios dienos šūkis.

Sapnai. Ryškūs ir malonūs sapnai sapnuojasi tomis paromis. Jose viskas kaip pasakoje, kaip maloniausiose svajonėse. Bet, deja, jie neišsipildys. Prasmės šiuose sapnuose nėra.

11-oji mėnulio diena. Simbolis: Karūna.

Šios dienos energetika labai stipri. Su ja reikėtų elgtis atsargiau. Žmogaus organizme bunda galingos jėgos, ir jei jūs nežinote kaip jas valdyti, galite net ir nenorėdami netyčia padaryti kai kurių problemų. Pasyvumas nepageidautinas, bet niekuo rimtu geriau neužsiimkite. Bet kuriuo atveju reikalingas dėmesingumas ir atsargumas. Itin save apkrauti negalima. Galima rūpintis artimaisiais, dovanoti jiems dovanas – ir kiek įmanoma daugiau išlieti savo meilės kitiems žmonėms. Ši mėnulio para pažadina žmoguje paslėptas jėgas, galingus energijos šaltinius. Šią dieną jūs negalite likti pasyvus. Realizuokite savo idėjas, įgyvendinkite pradėtus diena anksčiau darbus. Skirkite dėmesį šeimai, dirbkite fizinį darbą gamtoje, rūpinkitės sveikata. Tiems, kurie tobulina save, ši para yra labai naudinga darbui su savimi. Visus darbus reikėtų atlikti iki galo.  

Sapnai. Šią mėnulio parą sapnai didelės reikšmės neturi, galite juos ignoruoti.

12-oji mėnulio diena. Simbolis: Širdis.

Šią dieną būtina rodyti gailestingumą ir užuojautą. Tas, kuris to nepadarys, niekada nesulauks iš kitų malonės. Dienos energetika nuteikia daryti gerą artimiesiems. Todėl bus lengva užsiimti labdara, aukoti. Jei finansai to neleidžia, tai tiesiog parodykite užuojautą tam, kuriam jos reikia, pasirūpinkite tais, kuriems reikia pagalbos. Tą dieną negalima pikti ir nekęsti. Taip pat negalima pyktis – nes susitaikyti bus labai sunku, galbūt net neįmanoma. Negalima skųstis ir verkti, negalima gailėti savęs: galima užstrigti šioje padėtyje ilgam.

Sapnai. Tą mėnulio parą sapnuojami pranašiški sapnai. Jiems galima ir reikia tikėti. Blogio jėgos negali prasiskverbti į jūsų sapną, todėl viską, ką pamatysite sapne yra padiktuota šviesių ir gerą linkinčių jums jėgų.  

13-oji mėnulio para. Simbolis: Žiedas.

Tą dieną vyksta organizmo atjauninimo procesai. Todėl labai gerai yra apsilankyti pirtyje, naudoti įvairią kosmetiką, valgyti kuo daugiau naudingų produktų – jie puikiausiai įsisavins.  Energija, kraujas, naudingos maistinės medžiagos – viskas gerai cirkuliuoja organizme. Gerai šią dieną gauti naują informaciją – skaityti knygas, leidžiančias geriau pažinti save ir pasaulį. Gali pasireikšti senos problemos – pabandykite reaguoti ramiai, nesinervinkite, bet kažkaip sušvelninkite jas, o jei įmanoma, išspręskite taikiai. Išsprendę problemas, gausite naujų jėgų naujam gyvenimui. Ši diena – magiška. Ji padės jums lengvai atsikratyti praeities naštos, jeigu ji slegia jus ir trukdo gyventi.

Sapnai. Sapnai šią mėnulio parą paprastai nebūna paprasti – ten jūs pamatysite visas problemas ir kliūtis, kurios jūs persekioja gyvenime, tačiau jas išvysite simbolinėje formoje. Bet kokiu atveju, pabandykite suprasti: sapnai atspindi problemas, kurias reikia išspręsti.

14-oji mėnulio diena: Trimitas.

Nepraleiskite šios dienos: ji išimtinai sėkminga pradėti bet kurį svarbų darbą. Viskas pradėta šią dieną bus sėkminga. Kito tokio šanso teks laukti visą mėnesį. Tačiau šią dieną gali užplūsti nesuprantamas liūdesys ir ilgesys. Varykite juos šalin ir dirbkite savo darbus. Jei depresijos neįveikti, imkitės fizinės apkrovos. Šią dieną gerkite mažiau skysčių. Bet kuris skystis gali sutrikdyti organizmo darbą.

Sapnai. Šią mėnulio parą gali prisisapnuoti liūdnas sapnas, bet nesuteikite jam didelės svarbos, jis neneša svarbios informacijos.

15-oji mėnulio diena. Simbolis: Gyvatė.

Sunkių energijų diena. Yra pavojus pasiduoti bet kurioms pagundoms, tapti įtakojamam, tingiu, pasiduodančiam kenksmingiems poveikiams. Šią dieną labai susilpnėja elgesio kontrolė, o instinktai liejasi per kraštus. Ir jų įtakoje galima imtis bet kokių nesąmonių. Užvaldo aistringumas, geidulingumas. Bet tam pasiduoti nevertėtų – pasekmės būtų nepageidautinos. Geriau emocijas slopinti, bandyti sutramdyti savo aistras ir troškimus, ir pradėti stiprinti savikontrolę. Labai naudinga šią dieną badauti ar „sėsti ant dietos“. Pagal galimybę būti tyliam ir nuolankiam, jei nenorite vėliau mokėti už trumpalaikes silpnumo minutes.

Sapnai. Tą mėnulio parą sapnuojasi pranašiški sapnai. Galite pamatyti simboliškame pavidale atspindėtas problemas, kurias jums reikia spręsti. Kartais sapnas pasufleruoja, kaip tai padaryti.

16-oji   mėnulio diena. Simbolis: Balandis.

Šios mėnulio paros energetika labai harmoninga. Ji švari, šviesi, labai rami. Bet jokiu atveju negalima sutrikdyti šią ramybę. Visomis priemonėmis išlaikykite pusiausvyrą. Negalima parodyti agresijos, rėkti ir mosuoti rankomis – tai atsisuks prieš jus. Neturėtumėte įjungti garsiai muzikos, nesielkite iššaukiančiai. Geriau praleiskite dieną vienumoje, būkite ramūs ir kuklūs, užsiimkite namų ruošos darbais. Labai naudinga daryti viską, kas yra susiję su švara: plaukite grindis, valykite dulkes, nusiprauskite po dušu. Naudinga ramiai pasivaikščioti pėsčiomis. Oficialius tarnybinius darbus palikite nuošaly – jie neduos teigiamų rezultatų.

Sapnai. Šiomis mėnulio paromis sapnuojasi sapnai, kurie padeda nuimti vidinę įtampą. Sapnas netgi gali padėti atsikratyti negalavimo.

17-oji mėnulio diena. Simbolis: Vynuogių kekė

Tą dieną mes lengvai įgyjame vidinę laisvę. Galima leisti sau tą laisvę, atsipalaiduoti ir gerai pasilinksminti. Galima gerti vyno, atsiduoti meilei, šokti ir dainuoti linksmoje kompanijoje. Bet prarasti galvos nepatartina: para turi daug nekontroliuojamos energijos, ir piktnaudžiaujant ja bei trūkstant saiko jausmo, ji gali nunešti ne ten, kur reikia. Todėl stebėkite, kad jūsų linksmybės nevirstų nekontroliuojamu siautėjimu ir grubiu pijokavimu. Tai labai sėkminga diena santuokai – tokia sąjunga bus ilga, joje niekada išnyks meilė. Naudokite šią mėnulio parą kūrybai, poilsiui, bet pabandykite neprarasti galvos ir neįkristi į iliuziją, nepasirašykite svarbių dokumentų ir nedarykite sprendimų, nepradėkite ilgalaikių „pelningų“ projektų, ši diena skirta fantazijoms ir svajonėms, meilei ir emocijoms, nebandykite derinti verslo su malonumais, pabudimas bus kartus.

 Sapnai. Jei šią mėnulio parą sapnuojasi malonūs sapnai, tai reiškia, kad mes sėkmingai realizuojame save kūryboje ir meilėje. Jei sapnai yra nemalonūs – reiškia, mūsų gyvenime trūksta kūrybiškumo, o ir su meile ne viskas tvarkoje. Toks sapnas sako, kad galima išspręsti šias problemas, nepraleiskite šios galimybės – laikas atėjo.

 18-oji mėnulio diena. Simbolis:  Veidrodis.

Šią mėnulio dieną aplinkinė realybė kaip veidrodis parodys tikrąjį vaizdą. Visa, ką šią dieną apie jus pasakys nemalonaus – tiesa, todėl neįsižeiskite, bet susimąstykite kaip atsikratyti trūkumų. Jei pasakys kažką gražaus – pasidžiaukite: tai taip pat yra gryna tiesa. Šios mėnulio paros energetika daro žmogų pasyvų: tai natūralu po audringos dienos. Bet yra kliūtis pasiduoti kito įtakai ir pradėti ką nors kopijuoti. Todėl turime stengtis blaiviu protu ir objektyviai vertinti save patį ir aplinkinius žmones. Nepasiduokite iliuzijoms, žemiems instinktams ir tamsioms mintims. Nepapulkite ant saviapgaulės ir meilikavimo meškerės, jei jums akivaizdžiai meilikauja –  atminkite, kad tai tik šios paros mėnulio vibracijos. Vertinkite save realiai, nereikia savęs apgaudinėti.

Sapnai. Patartina mažiau miegoti, nes galite pabusti sugniuždytame būvyje. Bet jei kažkas sapnavosi, tai sapnas gali nurodyti, kas trukdo  gyventi. Sapnas gali ir pasiūlyti išgijimo kelius.

 19-oji mėnulio diena. Simbolis: Voras.

Sunkių energijų diena. Šiuo metu pasaulį valdo itin griežtos ir nepalankios žmogui energijos. Labai didelis pavojus pasiduoti apgaulei. Nesuklyskite, nesusipainiokite, nepatekite į svetimą įtaką – šią dieną itin daug energetinių vampyrų norinčių įpilti nuodų į jūsų sielą ir pasiimti jūsų jėgas. Todėl geriau su niekuo nebendrauti ir net telefono ragelio be reikalo nekelti. Nedarykite sprendimų, poelgių, nepasiduokite jokioms idėjoms – gali jus įtraukti į apgaulės ir blogio tinklą. Nereikia aiškintis santykių: jūs tik susipainiosite ir dar labiau juos pabloginsite. Šią dieną labai gerai viską kas įmanoma valyti – sielą, sąžinę, protą, kūną, namus. Naudinga mintyse atgailauti dėl blogų minčių ir veiksmų, atsikratyti svetimos įtakos, sutramdyti išdidumą.

Sapnai. Sapnai šią mėnulio parą gali būti bauginantys, tačiau jie yra tušti, niekada neišsipildo. Išmeskite juos iš galvos.

20-oji mėnulio diena. Simbolis: Erelis.

Šią mėnulio dieną energetika suteikia mums dvasinio augimo jėgą. Tą dieną labai lengva, atmetus visas abejones, galiausiai padarius svarbų sprendimą ir svarbų poelgį pakilti į aukštesnį plėtros lygį. Nedvejokite, imkite  barjerą, kuris atsirado prieš jus – ši diena skirta nugalėti save! Energijos, žinoma, prireiks nemažai, todėl nereikia tą dieną naudoti ją tuščiai, sutelkite dėmesį tik į svarbiausią tikslą, ir tada bet kuri kliūtis bus nugalėta. Kelkite sau labiausiai ambicingus tikslus ir uždavinius, ši mėnulio parą žada didžiules galimybes, net jei idėja atrodo absurdiška, jai lemta išsipildyti, jeigu  tinkamai suplanuosite savo veiksmus ateičiai būtent šią dieną. Palankiausios šios mėnulio paros vibracijos žada pergalę naujiems projektams, bet kuri mintis kilusi galvoje gali būti įgyvendinta. Genijaus para. Pajuskite save savo likimo kūrėju. Tik dėl to ne per daug didžiuokitės!

Sapnai. Tą mėnulio parą, jūs galite „užsisakyti“ sapną pagal savo norą. Pavyzdžiui, sapne nukeliauti ten, kur norite pabuvoti. Galite pabandyti prisisapnuoti kam nors – šią parą yra galimybė įeiti į svetimą sapną.

21-oji  mėnulio diena. Simbolis: Žirgas.

Šios mėnulio dienos energetika žadina žmoguje aktyvų pradą. Diena suteikia mums nepaprastą drąsą. Jūs galite ryžtis padaryti bet kokį veiksmą, apie kurį anksčiau bijojote net pagalvoti. Tai rekordų ir žygdarbių laikas. Labai palanki diena įsidarbinimui naujame darbe: nesuvaldomas judėjimas į priekį naujame vaidmenyje ir spartus karjeros augimas garantuotos. Svarbi sąlyga: tą dieną jūs turite būti sąžiningi ir teisingi, net mažuose dalykuose. Patartina nelikti vienumoje. Labai sėkmingai vyksta bet kurie masiniai vyksmai, susirinkimai, mitingai, užsiėmimai grupėse; gerų vaisių  duoda ir kolektyvinė diskusija aptariant problemas.

Sapnai. Sapnai šią mėnulio parą be ypatingos vertės. Pamirškite juos.

22-oji mėnulio diena. Simbolis: Dramblys

Išminties, naujų žinių siekimo diena. Bet kurios žinios yra lengvai išmokstamos. Imkitės savišvietos: skaitykite, mokykitės kalbų ar kompiuterio, užsiimkite mokslu arba mokykitės siuvinėti – kas kam arčiau prie širdies. Šią dieną galite sužinoti naujų dalykų apie save ir apie pasaulį. Jums gali atsidaryti paslaptingos žinios, gali ateiti į galvą naujos idėjos ir saviti užsistovėjusių problemų sprendimai. Spręskite  problemas, siekite tikslų įgytų žinių pagalba – diena palanki. Ši diena turi didžiulio stiprumo ir kilnumo vibracijas,  galite pagerinti sveikatą, galite padėti šeimai, teikti labdarą, išspręsti visus nesutarimus ir problemas, jūs viskam turite pakankamai ištvermės ir jėgos šią stiprumo ir kūrybiškumo parą. Tačiau atminkite, kad žinios gali būti naudojamos tik linkit gera, kitaip jos atsisuks prieš jus.

Sapnai. Sapnai šią mėnulio parą taip pat suteikia mums naujų žinių ir informacijos apie sprendžiamas problemas. Būkite atidūs šiems sapnams: jie gali pasikeisti į gerąją pusę, jei tinkamai bus suprasti.

23-oji mėnulio diena. Simbolis: Krokodilas

Šios dienos energetika yra sunki ir tamsi, ir labai galinga. Ji provokuoja žmogų  agresijai ir smurtui. Norisi viską triuškinti ir naikinti. Tą parą galima lengvai pasiduoti kliedesiui, įsipinti į avantiūrą, nuotykius. Norint to išvengti, būtina energijos perteklių, kuris atsirado organizme, nukreipti taikiems tikslams. Pavyzdžiui, imtis gimnastikos, padaryti generalinį buto valymą. Sėdimas gyvenimo būdas nepageidautinas. Galbūt norėsite ginčytis ir susipykti su kažkuo. Turite atsispirti šiai pagundai. Vietoj to, pabandykite įsivaizduoti save kito žmogaus vaidmenyje ir jį suprasti. O supratę, pabandykite atleisti jam. Nepasiduokite visa apimančiam nepakantumui, kuris apima tuomet žmones, – saugokite dvasios ramybę. Stenkitės nepasirodyti minioje. Apskritai, raminkite save iš visų jėgų. Gali pabusti žvėriškas apetitas – nuraminkite jį taip pat. Pabandykite nevalgyti mėsos – tai sumažins agresyvumą. Šią parą yra draudžiamas seksas – jis bus kenksmingas sveikatai. Ir dar – nereikia kirpti nagų, neatlikite jokių operacijų.

Sapnai. Tai, kas šią mėnulio parą sapnuojasi, turime suprasti tiksliai, bet ir atvirkščiai, priešingai. Prisisapnavo,  kad žmogus mirė – reiškia, kad jis gyvens dar ilgai. Prisisapnavo, kad jums prisipažįsta meilėje – deja, laukite nesėkmės asmeniniame gyvenime.

24-oji mėnulio diena. Simbolis: Meška

Tą mėnulio dieną prabunda gamtos jėgos, kurios padeda kūrybiškumui. Ir žmogus atsibunda tarsi iš žiemos miego, jame nubunda energija. Tą dieną reikėtų dėti naujų didelių darbų pagrindus. Senovės Egipte būtent šią dieną dėdavo piramidžių pamatus. Geras laikas pradėti įgyvendinti globalius ilgalaikius projektus. Tačiau piktnaudžiauti prabudusiomis jėgomis neturėtume – jos gali atsisukti pykčiu. Galima užsiima aktyviu kūrybiniu darbu, duoti sau didelį fizinį krūvį, imtis sveikatos stiprinimo. Ši diena blogai baigiasi prievartautojams ir sadistams – juos pasiekia bausmė.

Sapnai. Šią mėnulio parą sapnuose atskleidžiama ar viskas yra gerai su mūsų seksualine energija. Jeigu  sapnai malonūs – tai viskas yra gerai, jei nemalonūs – jūsų seksualinė energija užslopinta, ir tai jus erzina.

25-oji mėnulio diena. Simbolis: Vėžlys

Pasyvumo diena. Pageidautina ją nugyventi ramybėje ir vienatvėje. Nepradėkite nieko naujo, bet turėtumėte baigti tai kas jau pradėta. Ar viską atlikite neskubėdami, jei norite išvengti didelio pervargimo ir nervų pertempimo. Apsaugokite save nuo atsitiktinių kontaktų. Todėl, nerodykite jokio aktyvumo. Geriau pasėdėti tyloje, patylėti, pagalvoti apie savo gyvenimą, galbūt persvarstyti pasaulio pažinimą. Kaip rezultatą, įgysite naujų jėgų ir gerą nuotaiką.

Sapnai. Tą parą gali prisisapnuoti blogas ir net pavojingas sapnas – sapne į mūsų sielą gali įsiskverbti tamsiosios jėgos, kurios nori padaryti žalos. Ir todėl, nubudę, tris kartus tarkim: „Kur naktis, ten ir sapnas“. Tą patį rytą (iki priešpiečių), atsukite šalto vandens kraną, pasilenkite prie vandens srovės ir pašnibždomis papasakokite jai savo sapną. Jį nuplaus vandeniu. Būtų puiku, jei po to jūs perskaitytumėte maldą.

26-oji mėnulio diena. Simbolis: Rupūžė

Pavojinga diena. Žmones taip ir traukia susipykti. Jie tuščiai plepa, tuščiai eikvoja energiją. To reikėtų vengti. Geriau tą dieną pailsėti, susilaikyti nuo per didelio aktyvumo –  dirbkite normalų kasdieninį darbą, kuris nereikalauja mąstymo ir sprendimų. Šią dieną gali rastis noras girtis, perdėtai kalbėti apie savo pasiekimus. Užsičiaupkite ir susiturėkite, jei kažką panašaus į tai pajutote. Priešingu atveju vėliau to gėdysitės. Kontaktų tą dieną turėtų būti kiek įmanoma mažiau, bendraukite tik tada, kai būtina ir su labiausiai patikimais žmonėmis. Venkite stumdymosi ir šurmulio, beprasmio bėgiojimo po parduotuves, o taip pat apkalbėjimo. Geriau taupykite pinigus – yra pavojus išeikvoti juos tuščiai arba prarasti. Labai gerai susitikti su protingu žmogumi,  kuris padės jums blaiviai įvertinti profesinę veiklą ir parodys tiktąjį kelią.

Sapnai. Šiomis mėnulio paromis sapnai parodys koks didelis yra jūsų didžiavimasis savimi ir meilė sau. Jei sapne regime save klestintį, visagalį ir patenkintą – reiškia, kad atėjo laikas nusileisti ant žemės ir blaiviai įvertinti save. Jei sapnuojame save apgailėtiną ir nelaimingą – skubiai reikia pakelti savęs vertinimą ir išmokti save mylėti ir vertinti.

27-oji mėnulio diena. Simbolis: Tridentas.

Tridentas – jūrų dievo Neptūno atributas, todėl ši diena-para labai glaudžiai susijusi su vandeniu. Sėkmingos kelionės jūra bei naudingos visos vandens procedūros. Ši diena yra stipriai susijusi su intuicija. Intuityviai galima gauti įvairių slaptų žinių. Diena žada daug netikėtų atradimų. Galimi įžvalgos ir įkvėpimo nušvitimai – galima staiga atrasti sau išeitį iš sunkios padėties, kuri jau seniai neduoda jums ramybės. Bet tai su sąlyga, kad esate šią dieną ne pernelyg susirūpinęs dėl kasdienių problemų sprendimo. Pagalvokite apie kažką tai aukštesnį. Šią dieną yra gera keliauti, sodinti gėles, tyrinėti pasaulį iš netikėtų pusių. Patartina atiduoti skolas.

Sapnai. Prisisapnavę šią mėnulio parą sapnai pildosi. Jie taip pat gali atlikti šias įžvalgas – atskleisti mums tikrąją daiktų, aplinkinių žmonių ir vyksmo prigimtį. Jei, pavyzdžiui, jūs įtariate išdavystę ar ką nors gudraujant, o jums sapnuojasi, kad jis neša jus ant savo rankų iš ugnies, – jūsų įtarimai yra nepagrįsti, tai tikras draugas, juo galima pasitikėti.

 28-oji mėnulio diena. Simbolis: Lotosas

 Viena iš labiausiai laimingų dienų. Energetika yra labai harmoninga. Ji asmeniui turi teigiamą, sveikatinantį, išvalantį poveikį. Svarbiausia – išsilaikyti ant šios energijos bangos, o ne savo elgesiu trikdyti jos harmoniją. Ir todėl išlaikykite savo gerą nuotaiką ir pabandykite, kad mintys ir ketinimai būtų geri. Jūs negalite atlikti veiksmų, kurie neštų nors mažiausią sunaikinimo lašą. Pavyzdžiui, jūs negalite kasti žemės, skinti gėlių ir net žudyti vabzdžių. Para nėra skirta audringai veiklai – tai kontempliacijos (t.y. didelis susikaupimo, susitelkimo, susimąstymo; misticizme – aukščiausio pažinimo rūšis, kuri remiasi intuicija; tai pasyvus tikrovės suvokimo) laikas. Todėl nėra būtina imtis kokių nors naujų sprendimų, o ypač aštrių. Jei jums pasiseks, jūs šią mėnulio dieną-parą galite suprasti kažką visiškai naujo gyvenime. Gali netgi atsiverti aukščiausia prasmė jūsų egzistencijos.

Sapnai. Sapnai pranašiški. Juose jūs galite pamatyti savo ateitį. Darykite išvadas ir žinokite, kad sapnas tik įspėja, o išsipildys pamatyta ar ne – priklauso nuo jūsų.

29-oji mėnulio diena. Simbolis: Aštuntkojis

Labiausiai pavojinga ir baisia iš visų mėnulio mėnesio dienų. Tuo metu naktys juodos ir be mėnesienos, tuoj-tuoj prasidės jaunatis ir Mėnulio danguje nėra. Savo juodus darbus dirba magai ir burtininkai. Virš žmonių kaupiasi tamsa. Žmonės silpnėja, jų energija senka. Būtina pasirūpinti patikima apsauga nuo blogio jėgų. Būtina, kad visame name degtų ryški šviesa, kad nebūtų nei vieno tamsaus kampo. Be elektros šviesos uždekite kuo daugiau žvakių, geriausia šventintų. Rekomenduojama apriboti savo mitybą. Mes turime atsikratyti visų tamsių, blogų minčių ir išvyti visus įkyrius ir tuščius žmones, kurie taip ir lenda į dūšią. Prieš miegą būtinai nusiprauskite po dušu, įsivaizduokite kaip vanduo nuplauna nuo jūsų svetimą, keistą, blogą, tamsią energiją. Šią dieną, net mintyse negalima kurti jokių planų ir juo labiau pradėti naujų darbų. Geriausia dirbti kasdienius darbus susijusius su namais, su ūkiu, bet tik kad jie nebūtų sudėtingi. Negalima tikėti jokiais pažadais, gandais ar prognozėmis ateičiai – aplinkui karaliauja apgaulė. Ši mėnulio para gali būti paskutinė šį mėnulio mėnesį. Jei ji paskutinė – būtina apibendrinti ir užbaigti visa kas anksčiau pradėta.

 Sapnai. Sapnai šią mėnulio parą gali būti bauginantys, sunkūs ir nemalonūs, bet jie yra apgaulingi.

 30-oji mėnulio diena. Simbolis: Auksinė gulbė

Ši mėnulio diena būna ne kiekvieną mėnesį. Tai harmoninga para, žemėje vėl  triumfuoja šviesa, gerumas ir meilė. Gerai būtų užbaigti viską kas pradėta šį mėnesį, bet naujų darbų pradėti nereikia, ir netgi planuoti naujus yra per anksti – palaukite iki pirmos mėnulio paros. Atmeskite visą šurmulį – mėgaukitės gyvenimu, išmokite aplink save matyti grožį. Reikėtų apsivalyti, atsinaujinti vardan naujo gyvenimo – nuplauti visą kas seną, visas savo nuodėmes, visiems atleisti ir būti harmonijoje su pasauliu ir su savimi. Padėkokite nueinančiam mėnesiui už pamokas ir atradimus, kuriuos jis jums davė. Ir su tyra širdimi pasirenkite įžengti į naują mėnulio mėnesį.

Sapnai. Sapnai šią mėnulio parą teisingi ir pranašiški. Iš jų mes galime suprasti, kokias klaidas padarėme mėnesio eigoje.

 

 

 

 

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.