Astrologijos ABC

Astrologė Rita Vainauskienė

+370 671 97552

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pilnatis Ožiaragyje – Guru Purnima

2015 m. liepos 31 d.

Kai Mėnulis juda Saturno valdomu ženklu (Ožiaragiu), nepriklausomai nuo mūsų Saulės ženklo, tomis dienomis mes jaučiamės rimtesni ir kryptingesni. Tuomet esame pajėgūs priimti atsakingesnius sprendimus, geriau suvokiame tam tikrų situacijų ar reiškinių esmę, intuityviai jausdami jų struktūrą ir ribas. Šis pilnaties laikotarpis nušviečia, iškelia į paviršių  jūsų tikslus ir ilgalaikius planus.

Skaityti daugiau: Pilnatis Ožiaragyje – Guru Purnima

Jaunatis Šaulyje

Džiaugsmingai laukiame Jaunaties Šaulyje !!! Vienas paskui kitą, Saulė ir Mėnulis, trijų valandų bėgyje palieka vandeningą, paslaptingą, magišką, Skorpiono ženklą ir susitinka lapkričio 22 d. 14 val. 32 min. ugningame, pilname optimizmo, įkvepiančiame tolimiems tikslams Šaulyje. Baigiasi periodas, kuomet jautėmės gramzdinami, murkdomi situacijų, kai protas suprato jog reikia kažką daryti, tačiau kūnas jautė begalinį nuovargį. Šaulio ugnis suteiks mums taip ilgai lauktos energijos, drąsos veikti, išreikšti tai ką jaučia mūsų dvasia ir būti laimingiems.

Skaityti daugiau: Jaunatis Šaulyje

Pilnatis Šaulyje – gyvenimas kaip nuotykis

Pilnaties diena, o dar penktadienis ir 13-oji... Skamba truputi bauginančiai, ypatingai ir paslaptingai. Tačiau nusijuokite smagiai ir jokių baimių neįsileiskite, juk penktadienis Veneros diena, parodykim daugiau pagarbos šiai meilės deivei, kuri savo ruožtu mūsų gyvenimui visada nori suteikti tik harmonijos ir šviesių akimirkų. Pažvelkime geriau, kokia tai pilnatis, ką ji mums nušviečia, į ką atkreipia dėmesį, kokiose temose ar srityse padeda atsirinkti ir atsisakyti trukdžių.

Skaityti daugiau: Pilnatis Šaulyje – gyvenimas kaip nuotykis

Jaunatis Mergelėje

Jaunatis Mergelėje rugpjūčio 25 d. 16:12 val. Artėjant jaunačiai laikas imtis spalvoto popieriaus ir rašiklių. Kokius pageidavimus  galime „užsakyti " visatai  Jaunaties Mergelėje metu ? Nereikia didelių ir tolimų planų, pasirinkite labai konkrečias ir aiškias, iš pirmo žvilgsnio gal ir nedideles pirmai pradžiai sau užduotis. Šios jaunaties  laikotarpis turėtų būti skiriamas karjerai ir sveikatai. Planuoti savo  karjerą, žingsnius, kurie padėtų siekti numatytų tikslų, apgalvoti kam šiuo metu teikti pirmenybę - svarbi ir neatidėliotina užduotis. Vienas iš jūsų punktų turėtų būti ir santykiai su kolegomis  ar partneriais.

Skaityti daugiau: Jaunatis Mergelėje

Jaunatis Dvyniuose – kiekviena diena tarsi nauja galimybė

Jaunatis Dvyniuose gegužės 28 d.  21:40 val. mums primins – nepraleiskite galimybės palinkėti sau naujų patirčių, atrasti šviežių, kaip vasarinis vėjo gūsis idėjų. Dvyniai yra kintantis oro stichijos ženklas, todėl mums jie visada asocijuojasi su greitais ir netikėtais pokyčiais. Jie jaučia malonumą nardydami mentaliniuose bekraščiuose vandenynuose ir su malonumu trokšta dalintis gauta informacija. Mums jie atrodo kaip pienės paleisti pūkai, nevaldomi, be kontrolės ir aiškios krypties, judantys ten, kur juos gena vėjelis. Gal dėl to ir nenorime priimti šio ženklo rimtai, o be reikalo.

Skaityti daugiau: Jaunatis Dvyniuose – kiekviena diena tarsi nauja galimybė

Naujienos

Astrologijos mokykla

Astrologijos mokykla

Ritos Vainauskienės astrologijos kursai Nauja astrologų grupė - I kursas 2017 m. rugsėjo mėn 9 d....

Skaityti daugiau

Kokios spalvos Jūsų aura?

Astrostudija. Astrologė Rita Vainauskienė.

Astrostudija Facebook'e

 

Kontaktai

Astrologė Klaipėdoje
Rita Vainauskienė
Tel.: +370 671 97552
El. paštas:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.